Сензациите в пресата днес: ЦСКА преговаря с Литекс за Янев, пропада трансферът на Кейта

Сензациите в пресата днес: ЦСКА преговаря с Литекс за Янев, пропада трансферът на Кейта

Сините искат много пари за Милиев

ЦСКА води преговори за ривличането на Христо Янев, пише „Тема Спорт”. Червените са предложили 80 000 лева за правата на футболиста. Офанзивният полузащитник игра на "Армията" в периода от 2000-ата до 2006 година, след което бе продаден на Гренобъл. Самият Янев вече е казал "да" на предложението на бившия си клуб и се чака само думата на Литекс. Контрактът на Христо с оранжевите изтича през лятото.
 
Публична тайна е, че Янев иска да напусне Литекс. През януари той изненадващо си тръгна от лагера на тима в Сандански след скандал с един от хората в клуба, но бе върнат обратно след продължителен разговор с Гриша Ганчев. Тогава футболистът категорично отрече да е имал пререкания с Христо Стоичков.
 
"Проблемът не е между Янев и Стоичков, а с друг човек от ръководството на Литекс", пише агенция Блиц.
 
В същото време стана ясно, че привличането на Сиди Яя Кейта в ЦСКА е на път да пропадне. Малиеиът е отказал да пътува с отбора за Либия, което означава, че червените реално няма да могат да го изпробват в сериозен контролен мач. Припомняме, че той не е играл в официален двубой повече от една година. ЦСКА пък няма намерение да плаща исканата от бившия играч на Ланс заплата, при положение че не е проверил в какво състояние се намира.

Ръководството на Левски иска да вземе доста пари за Йордан Милиев, пише "Тема Спорт". Сините ще се опитат да продадат защитника до края на месеца, въпреки че това ще е доста трудно, тъй като трансферният прозорец в повечето страни затвори в края на януари. Засега няма желаещи да купят Милиев, а дори и да има такива, те ще трябва да заплатят солидна сума за него. Според запознати финансовите претенции на шефовете на Левски за защитника стигат до 500 000 евро. Едва ли има отбор, който е готов да плати такива пари за резервата на сините, така че трансфер няма да има, освен ако от клуба не се вразумят. Както е известно, ръководството има желание да продаде и друг бранител -Иво Иванов.
 
Киров: Едно зло не идва само

Николай Киров заяви след загубата на Спартак Варна от Берое с 1:2, че явно съдбата е обърнала гръб на „соколите“

Берое засили кризата в Спартак след обрат до 2:1 във Варна (ВИДЕО)

Варненци вече са в серия от четири поредни загуби в първенството

НА ЖИВО: Левски - Черно море (СЪСТАВИ)

Следете тук сблъсъка на "Герена" от 20:00ч.

Феновете на Славия поискаха обяснение от футболистите

Привържениците недоволни, че играчите не са ги поздравили след ремито с Локо Сф

Шефът на Спартак Вн: Това е с лиценза е атака срещу клуба

„Спартак Варна е изпълнил всички критерии на БФС за получаване на лиценз", заяви Иван Кирилов

Загорчич: Доволни сме от точката, но не и от резултата

„Сигурно има спад в мотивацията, но има и спад във формата“

Достанич: Важна точка за Локомотив София

„Моите футболисти дават всичко от себе си“, посочи треньорът

Рекордьорът Георги Петков: Нямам пропусната тренировка

„Много е тежко за момчетата с мачове през 3 дни“

БФС махна тирето от името на ЦСКА

„Червените“ смениха името си в Търговския регистър през януари