Сензационен вариант за ЦСКА

Сензационен вариант за ЦСКА

Приключи срещата между Стойчо и Ганчев

Ръководството на ЦСКА е направило сондажи относно възможността съветникът на акционерите Алън Пардю да застане временно начело на тима.

Едва след 4 дни за армейците предстои важен сблъсък с Левски, а бившият мениджър на Нюкасъл и Кристъл Палас познава чудесно отбора и няма да се нуждае от време за адаптация и стиковане с футболистите.

Много малка е вероятността сърбинът Саша Илич, с когото се водят активни преговори, да изведе червените във вечното дерби.

В същото време срещата между Стойчо Младенов и управата на ЦСКА приключи.

Екзекутора на Ливърпул е обсъдил подадената си вчера оставка като треньор с Гриша Ганчев и Данаил Ганчев.

На срещата са присъствали и фенове на червените.

Младенов е поставил своите условия, за да остане начело на ЦСКА.

Гриша Ганчев е заявил, че ще даде своя отговор малко по-късно – до края на деня.

Футбол и музика с обща мисия в дългосрочно партньорство

Уважението към труда, както на играчите, така и на създателите на съдържание, е в основата на тази мисия, заяви Андрей Петров,

Филип Кръстев: Стана хубав мач

Капитанът на България в днешния мач срещу Соломоновите острови Филип Кръстев коментира след убедителния успех на националния тим. „Лъвовете“ се наложиха с 10:2, като Фуфу реализира два от головете.

Марин Петков: Можем много повече

Полузащитникът на арабския Ал Таавоун Марин Петков реализира два гола при убедителната победа с 10:2 над Соломоновите острови.

Владимир Николов: Съперникът не беше на нашето ниво (ВИДЕО)

Нападателят на България Владимир Николов говори след категоричната победа над Соломоновите острови. “Лъвовете” спечелиха с 10:2, а Николов вкара три от попаденията.

Александър Димитров: Трудно е да се правят изводи (ВИДЕО)

"Имаше проява на типична българщина", заяви селекционерът на националния отбор Александър Димитров след победата с 10:2 над Соломоновите острови.

Филипов: Целта пред Ботев беше да оцелеем, сега имаме шанс за 5-8 място

Финансовият покровител на Ботев Пловдив Илиян Филипов изрази задоволство от работата на треньора Лъчезар Балтанов, под чието ръководство „жълто-черните“ са спечелили 11 точки в 6 срещи, включително 4 срещу лидери в класирането като Лудогорец и ЦСКА 1948.