Септември София няма да може да пусне Симеон Александров срещу ЦСКА

Септември София няма да може да пусне Симеон Александров срещу ЦСКА

Крилото е под наем от "армейците" има клауза в договора между двата отбора

Фланговият футболист Симеон Александров, който играе като преотстъпен в Септември от ЦСКА - София, няма да има право да вземе участие в предстоящия двубой между двата отбора в неделя от 17:15 часа, информира "Тема Спорт". Именно такава клауза е била поставена в неговия договор за отдаване под наем в началото на годината.

Както е известно, 19-годишният Александров пристигна на "Армията" през лятото именно от тима, домакинстващ на националния стадион "Васил Левски".

Той започна сезона силно, като вкара 4 гола в първите си 8 мача, за да си заслужи трансфер и 5-годишен договор в Борисовата градина, както и място в младежкия национален отбор.

Малко след преминаването му в ЦСКА - София обаче Саша Илич промени игровата постройка на "червените" и спря да залага на типични крила.

Шансовете на Александров бяха изключително лимитирани и затова бе взето решение през пролетта той да играе в Септември, където ще бъде в игрови ритъм.

efbet Лига

Шампион с Левски разкъса Сангаре

Не зная дали е играл някога футбол, обяви Славчев

Левски или Лудогорец в Младежката Шампионска лига

Финалът е на 21 май

Йордан Чолов: Това е отражение на целия сезон

Помощник треньорът на Хебър Йордан Чолов бе разочарован от загубата с 0:3 от Крумовград

Кирилов: Обясних на футболистите, че трябва да се борим като срещу ЦСКА

Наставникът на Крумовград Росен Кирилов говори след победата с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик) в efbet Лига

Милен Желев с нов договор в Румъния

Бранителят остава в Оцелул до 2027 г.

Героят на Крумовград: Важното беше да победим и да се спасим

Авторът на два гола за Крумовград срещу Хебър Каталин Иту бе много доволен от успеха

Лудогорец с важна информация за мача с Левски и получаването на титлата

Шампионите призовават феновете да заемат местата си на трибуните възможно най-рано

Загорчич определи групата за ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за домакинството на ЦСКА 1948 от втория кръг на плейофната фаза на първенството

Арис Солун вади 2 милиона за Макун

Гръцкият Арис е проявил интерес към един от ключовите футболисти на Левски