Септември (София) ще опита да продължи проблемите на Ботев (Враца)

Септември (София) ще опита да продължи проблемите на Ботев (Враца)

Срещата е на "Христо Ботев" от 17:00ч.

Ботев Враца приема Септември София в последния мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" е с начален час 17:00. Той се очаква с голям интерес, защото е между два отбора от дъното на таблицата с еднакъв брой точки. Това на практика е двубой за 6 точки, като победителят ще получи голям бонус за пролетта.

Ботев Враца и Септември се намират на съседни позиции в българския шампионат. Врачани заемат 13-то място, а тимът воден от Светослав Петров е едно място пред тях. Септември се намира в подобра серия и има само едно поражение в последните си четири мача.

Треньорът на домакините Дани Моралес няма да може да разчита на Стефан Гаврилов, който е наказан. Ботев Враца понесе тежка загуба с 0:6 от Ботев Пловдив в предния кръг. 

Двата тима вече се срещнаха помежду си този сезон, като във втория кръг на шампионата двубоят завърши наравно 1:1. Тогава Мартин Кавдански откри за врачани, но Атанас Кабов изравни за Септември в края на срещата.

Трите точки ще са изключително важни и отборът, който ги вземе ще влезе с по-добра позиция през пролетта, като главната цел е оцеляване в българския елит.

Главен съдия на мача ще бъде Волен Чинков.

Локомотив (София) с информация за лагера в Дряново

От днес червено-черните започват тренировки на местния стадион „Локомотив“

Лудогорец изпревари Бенфика, ПАОК и Фенербахче на "VIVACOM CUP"

Динамо спечели турнира

Левски с първа тренировка в Правец, Сангаре се завърна (СНИМКИ)

Келиан ван дер Каап се готви индивидуално

Черно море стартира контролите с гостуване в Румъния

„Моряците“ със спаринг в Констанца тази сряда

ЦСКА започна подготовка със 17 футболисти (СНИМКИ)

На този етап ЦСКА привлече единствено младежкия национал Мартин Сораков

Локо Пловдив обяви предсезонните контроли

Локомотив (Пловдив) започна лятна подготовка. В 11:00 часа старши треньорът Душан Косич изведе "черно-белите" на първо занимание.

Лудогорец стартира подготовка със Стаси и Руи Мота

На 18 юни тимът ще замине за Австрия, където ще се проведе вторият етап от подготовката.

Черно море се разделя с нападател

Централният нападател Дерик Осей, който бе привлечен на пожар в края на февруари тази година, няма да носи повече екипа на Черно море.

Тунчев: Трябва да сме по-смели в Европа, ще продължим да разчитаме на българи

Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, сподели очакванията си за историческото участие на отбора в европейските клубни турнири.