Марек загуби с 0:3 от елитния Септември София в първата си контролна среща от подготовката. В двубоя, игран на базата на столичния клуб в Драгалевци, старши треньорът Анжело Кючуков пусна два различни състава в двете полувремена.
През първата част играха предимно по-опитните футболисти, а след почивката – млади състезатели.
Първият гол падна в 40-ата минута, когато за 1:0 се разписа Валантайн Озорнвафор след корнер.
В 75-ата минута резултатът стана 2:0, а в последната минута и 3:0 с хубав удар от дистанция.





















