Сезонът за Рамос и Бру приключи

Сезонът за Рамос и Бру приключи

Дъстли Мулдер вече тренира пълноценно

Кристовао Рамос и Кевин Бру са с травми и най-вероятно няма да играят повече през сезона за Левски.

Двамата не тренират с отбора заради контузиите си и има вероятност да са изиграли последните си мачове със синия екип.

Контрактът на Рамос изтича през лятото, а с Кевин Бру ще се водят преговори за евентуална раздяла с клуба по взаимно съгласие.

Същото важи и за отстранения от първия тим Ларсен Туре, който бе пратен от треньора Елин Топузаков да тренира с юношите и не влиза в плановете на Левски за догодина.

Както е известно, Аймен Белаид се контузи срещу Черно море и също е аут за последните мачове от сезона, а под въпрос е и Мирослав Иванов, който не тренира в петък.

Дъстли Мулдер обаче вече тренира пълноценно и има шанс да е на линия за мача с Лудогорец.

ЦСКА и ЦСКА 1948 откриват четвъртфиналните битки за Купата на България

ЦСКА се изправя срещу ЦСКА 1948 в първи сблъсък от програмата на четвъртфиналите в турнира за Купата на България.

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор

Съдийската комисия: Червеният картон за Спартак (Вн) е задължителен

Вижте мнението за варненското дерби

Над 150 съдии участваха в зимния семинар на зона София

При отлични условия Национална спортна академия „Васил Левски“ – зала „Аула Максима 1“ и откритата лекоатлетическа писта – се проведе традиционният зимен семинар на футболните съдии от зона София

Ботев Пловдив с гневна декларация след изместването на мача с Локо Пловдив

Вижте какво гласи тя.

БФС измести Дербито на Пловдив за по-ранен час

Спортно–техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че Дербито на Пловдив между Локомотив и Ботев, което е от 1/4-финалите за SESAME Купа на България, ще бъде преместено за по-ранен час