Изпълнителният директор на ЦСКА Радослав Златков пристигна на подготвителния лагер на тима в Чатеж, Словения, съобщи „Тема Спорт“.
Това се случи в 12:00 часа местно време, когато ръководният фактор в клуба се настани в хотел „Терме“, където са отседнали червените.
Златков ще изгледа предстоящите контроли с Хайдук Сплит днес и с Олимпия Любляна в сряда, а в четвъртък ще се прибере заедно с отбора в България. Златков се присъединява към спортния директор Пауло Нога, който присъства на целия лагер на ЦСКА от началото му и следи изкъсо тренировъчния процес под ръководството на Душан Керкез.
Изданието припомня, че изпълнителният шеф пътува и до Турция за зимния подготвителен лагер, когато треньор беше Александър Томаш, а за спортните процеси отговаряше Филип Филипов. Именно от Анталия Златков обяви новината, че от новия сезон ЦСКА ще премахне прословутото „тире“ от своето юридическо наименование.