Шеф в Левски: Твърдо сме зад треньора и футболистите, пътят е правилен

Шеф в Левски: Твърдо сме зад треньора и футболистите, пътят е правилен

"Очаквам подкрепа от феновете ни за следващите мачове”, заяви Красимир Иванов

"Клубът стои твърдо зад треньора и футболистите.”

Това каза изпълнителният директор на Левски Красимир Иванов, който потвърди, че „сините” имат пълно доверие на наставника Делио Роси. 

„Вярваме, че пътят, по който сме поели, е правилният. За съжаление, трудно постигаме резултатите, но ние сме наясно, че сме направили правилната стъпка и няма да оттегляме подкрепата си към треньора и футболистите", заяви Иванов пред "Канал 3".

"За нас позицията е принципна. Наясно сме, че имаме дълъг път, вече изживяхме някои от промените. Надявам се, че в този месец и половина ще покажем, че качеството ни ще се материализира в отборна игра и отборен дух, каквото искат да виждат феновете ни."

"Какво ще се случи след няколко месеца, трудно е да се прогнозира. Очевидно, че двубоите за Купата са важни и фокусът ни е мач за мач. Резултатите се надявам да са в наша полза", добави изпълнителният директор на Левски и призова за подкрепа от феновете в тежките мачове до края на сезона.”

"Очаквам подкрепа от феновете ни за следващите мачове. Ще кажа очевидното, че няколко грешки в два мача ни костваха пет точки. Ясно осъзнаваме, че това създава напрежение и недоволство сред тях."

"Това е ситуацията, за нас остава предизвикателството, че със състава можем да покажем много повече. Каквото имаш да казваш, го показваш на терена, както казва Гунди", допълни Красимир Иванов, а междувременно собственикът на клуба Спас Русев се появи на стадиона, влезе в съблекалнята и повече от час чете конско заради слабите резултати. 

Веласкес: Беше мач, който трябваше да спечелим на 100%

Испанецът говори в края на календарната година

Радослав Кирилов: Тепърва идва трудното

Имаме добър колектив, трябва да продължим по същия начин

Без сензация на "Герена"! Левски спря хита в турнира за Купата (ВИДЕО)

"Сините" с класика над Витоша (Бистрица)

Ботев (Пловдив) награждава на „Колежа“ най-добрия си футболист

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

"Сини Сърца" събра ветерани за юбилея от успеха над Аякс

Ветерани и юноши заедно на обяд

НА ЖИВО: Левски - Витоша 3:0

"Сините" излизат срещу хита за Купата на България

Левски срещу Витоша за Купата –  има ли интрига или очакваното ще се случи?

Следете мача с NOVSPORT.COM

Охене и Мислович в групата на Левски за мача с Витоша

Двама от халфовете, които рядко влизат в плановете на треньора Хулио Веласкес - Карлос Охене и Патрик Мислович, са в групата на отбора за мача срещу Витоша (Бистрица) за Купата на България по-късно днес.

Илиан Илиев не бута състава, но променя схемата

Треньорът на Черно море ще спаси футболното правило, че когато отборът върви, съставът не се бута.