Шеф в ЦСКА потвърди Novsport: Ръководството стои зад треньора!

Шеф в ЦСКА потвърди Novsport: Ръководството стои зад треньора!

Търсихме типичен №10 и мисля, че Белтраме ще свърши работа, каза още Кристиано Джарета

Ръководството на ЦСКА подкрепя треньора Милош Крушчич и вярва, че резултатите през пролетния полусезон в Първа лига ще се подобрят. Това каза спортният директор на червените Кристиано Джарета. Въпреки липсата на гол в пет от контролите и допуснатите 11 попадения на лагера в Испания, италианецът смята, че в ЦСКА са работили добре. Думите му само потвърждават новината на Novsport.com, че Крушчич ще запази поста си и при неуспех срещу Левски следващата седмица.

 
"Не съм притеснен, защото опитът ми показва, че резултатите в контролите не са важни, а официалните мачове са тези, които са важни. Нещото, за което съжаляваме е, че играчите не натрупаха увереност, защото тя се трупа с добрите резултати. Сигурен, че след това, което видях в последната контрола през следващата седмица срещу "Левски" ще изглеждаме добре", коментира директорът на "червените" пред БНТ.
 
Според Джарета е нормално феновете да са притеснени от липсата на гол в пет мача, но даде за пример силната серия на ЦСКА в края на есенния полусезон. След седмица ЦСКА започва пролетния полусезон с мач срещу Левски.
 
"В последните осем мача не загубихме нито веднъж, вкарахме 15 гола и не получихме нито един. Аз предпочитам да се съсредоточа върху тези цифри преди зимната пауза", добави италианецът.
 
"Винаги се учудвам от въпросите за бъдещето на треньора. Резултатите на Милош не са никак лоши. Нямам как ръководството да не подкрепя треньора, защото това, което забелязвам е, че има много хубави идеи, които прилага в тренировките, най-вече от гледна точка на тактиката. Мисля, че Милош Крушчич към момента си върши работата", каза още Джарета и добави, че вярва в по-добрите резултати на тима в бъдеще.
 
По отношение на зимната селекция, при която ЦСКА привлече Стефано Белтраме и Ахмед Ахмедов, Джарета обяви, че тя е добра.
 
"Търсихме играч, който е типичен №10 и мисля, че Белтраме ще свърши работа на отбора. Аз лично съм доволен от зимните попълнения. Ахмед Ахмедов е доста отдаден на това, което прави. Той е млад играч, който тепърва ще се развива".
 
Спортният директор на ЦСКА добави, че според него сега е времето новото попълнение Белтраме да покаже на какво е способен.
Похвално! Спартак (Вн) помага на болно дете след дербито с Черно море

От клуба благодариха на феновете си за събраната сума от около 1800 лева

Добруджа с призив към феновете си за подкрепа срещу Ботев (Враца)

Отборът ще домакинства за първи път през сезона на своя "Дружба"

Официално: Илиян Киряков влиза в щаба на новия треньор на Етър Иван Иванов

Русия бе представен пред медиите днес

Боримиров преди мача с АЗ: Искаме да играем така, както играхме в предишните евромачове

Изпълнителният директор на Левски показа умерен оптимизъм

Тодор Батков: АЗ е по-силен противник от Брага, но мисля, че имаме шанс

"Очаква ни тежък мач", прогнозира бившият собственик на Левски

НА ЖИВО: Левски - АЗ (Алкмаар) 0:0

"Сините" с важен плейоф в Лигата на конференциите

НА ЖИВО: Шкендия - Лудогорец 0:1

Следете мача с NOVSPORT.COM

Паро Никодимов получи поздравления и подаръци от ЦСКА

Легендата навърши 80 години

Футболното училище на Ботев Пловдив отваря врати за четвърти сезон

Вижте подробности