Шефът на съдиите за мача ЦСКА - Дунав: Допуснати са човешки грешки

Шефът на съдиите за мача ЦСКА - Дунав: Допуснати са човешки грешки

Главният съдия Драгомир Драганов се скара с асистента си Ивайло Стоянов за недадената дузпа за ЦСКА

Шефът на съдиите Петър Петров говори пред "Тема Спорт" във връзка със съдий­ството на мача ЦСКА - Дунав (2:0). И двата отбора имаха претенции за дузпа – „армейци­те” за фаул срещу Меркадо, а русенци - за такъв срещу Юлиян Ненов. Главният съдия Дра­гомир Драганов подмина и двете ситуации.

"Още не съм се запознал с доклада за срещата, тъй ка­то трябва да изминат 48 ча­са от нейния край. Но гледах мача. Не знам защо ме търсите за съдийството в тази среща. Струва ми се, че тър­сите сензацията. Допуснати са човешки грешки. Да не би те да са повлияли на крайния резултат? Не са. Тогава? Да, сигурно ще има по-ниски оцен­ки за реферите, но толкова. Никой от клубовете не е подал жалба срещу съдийство­то, затова не търсете под вола теле", коментира Пет­ров.

В същото време веднага след двубоя в тунела на "Ар­мията" настъпи сериозна разправия между главния ар­битър Драгомир Драганов и този зад вратата - Ивайло Стоянов. Именно пред Сват­бата се разигра ситуацията, при която Меркадо бе пова­лен в наказателното поле, но очевидната дузпа не бе отсъ­дена. След срещата Драганов и Стоянов си разменяха вза­имни обвинения за положени­ето.

Нова контузия за Алаба

Защитникът е аут за един месец

Интер се отказа от Расмус Хойлунд

Интер вероятно ще се откаже от Расмус Хьойлунд от Манчестър Юнайтед

Янтра се подсили с централен защитник

Тихомир Димитров подсили "ковачите"

Босненски вратар почна проби в Локо Пд

Петър Зовко ще се бори за договор със "смърфовете"

Филипов: Оттук поемам цялата отговорност за развитието на Ботев Пловдив

Кандидатът за нов собственик на Ботев Пловдив – Илиян Филипов, обяви, че акциите на „жълто-черните“ вече са прехвърлени

РАЗВРЪЗКА: Зингаревич предаде акциите на Сдружението, Филипов поема клуба

Ботев Пловдив ще има нов основен спонсор в лицето на Илиян Филипов

Официално: Локо Пд се раздели с двама

Мартин Петков и Мартин Хайдаров вече не са част от "смърфовете"

От ЦСКА: Усърдната работа продължава (ВИДЕО)

Вижте какво се случва на лагера на ЦСКА

Още двама напуснаха Локо Пловдив

Локомотив Пловдив се раздели с още двама футболисти