ШОКИРАЩО: Футболист на Лудогорец и лекар ранени на "Армията"

ШОКИРАЩО: Футболист на Лудогорец и лекар ранени на "Армията"

Очаква се тежко наказание за ЦСКА

Потресаваща случка е белязала дербито между ЦСКА и Лудогорец. Докторът на "орлите" - Валентин Великов, който се прочу в Европа с активната помощ при спасяването на живота на Кристиан Ериксен, е уцелен с бомбичка в бедрото по време на второто полувреме.

Вследствие на грозните действия Великов е с рана на крака и в момента се лекува. Бомбичката е хвърлена от фен от сектор "А" на стадион "Българска армия". Футболист на Лудогорец също е пострадал от хвърлените бомбички от привърженици на ЦСКА по резервната скамейка на Лудогорец.

Илкер Будинов е със съмнение за спукано тъпанче на ухото.

Двамата пострадали са посетили болница след мача и са си извадили медицинско. 

От Лудогорец са запознали дежурния делегат с кошмарния инцидент. Ръководството на клуба ще предприеме всички законови действия отговорните лица и извършителите да понесат своята отговорност. 

 

 

НА ЖИВО: Арда - Левски (СЪСТАВИ)

Домакините гонят място в топ 3

Боримиров, Благой Георгиев и Зоран Балдовалиев на бенефиса на Камбуров

Благой Георгиев, Даниел Боримиров и Зоран Балдовалиев са поредните трима участници, които ще бъдат част от бенефиса на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Загорчич определи групата на Славия, Петков е в нея

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на Крумовград.

ЦСКА пусна билетите за Берое

ЦСКА пусна в продажба билетите за мача срещу Берое Стара Загора от 35-ия кръг Първа лига. Двубоят е на 17 май (събота) от 17:30 ч. на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

Иван Стоянов: Загубихме от наши грешки, бяхме по-добри

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов даде своето мнение след края на двубоя срещу Локомотив София от плейофната фаза на efbet Лига, загубен от "червените" с 1:2.

Ратко Достанич: Футболистите ми са герои

Ратко Достанич бе много доволен от отбора си и победата над ЦСКА 1948, като с третия пореден домакински успех "железничарите" почти си осигуриха участие в елитната група и през следващия сезон.

Българин в “отбора на сезона” в Серия Б

Капитанът на Специя помогна на тима си по пътя към плейофите

Дерби? Ботев (Пд) унизи Берое в Стара Загора

Ивелин Попов с два гола за 6:0

Томаш даде ден почивка преди домакинството срещу Берое

ЦСКА проведе възстановителна тренировка след победата над Спартак (Варна) с 5:0, като в заниманието с топка взеха участие само футболистите, които не играха в двубоя или записаха ограничени минути.