Швейцарски национал: Вкарах гол на България от засада (ВИДЕО

Авторът на скандалния гол за победата на Швейцария с 1:0 срещу България Фабиан Рейдер си призна, че е бил в засада в 56-ата минута, когато се разписа в нашата врата. "Честно казано, мисля, че бях в засада. Въпреки това голът ми бе признат", заяви 20-годишният полузащитник минути след края на срещата.

Треньорът на отбора Мауро Лустринели отказа да коментира дали победният гол е редовен или не, но определи случилото се в 56-ата минута като "късмет". "Знаехме, че ще е трудно не само заради невероятната жега. Късметът никога не идва случайно. Момчетата работиха много и заслужено победиха", обяви наставникът на Швейцария, цитиран от blick.ch. Медиите в Швейцария също отчетоха факта, че попадението е било от засада.