„Син“ празник на „Герена“, въпреки загубата (СНИМКИ)

„Син“ празник на „Герена“, въпреки загубата (СНИМКИ)

Феновете с иновативна хореография, благодариха на Наско и Мъри

Със светлинно шоу, заря и празненства приключи сезонът за Левски.

Въпреки загубата от шампиона Лудогорец с 0:1 на „Герена“, коствала третото място в крайното класиране на „сините“, фенове и футболисти ликуваха заедно след последния съдийски сигнал.

Малко след началото на второто полувреме пък привържениците направиха иновативна хореография като изписаха „Купата е синя“ със светлините от мобилните си телефони на целия Сектор „А“.

От Сектор „Б“ отговориха с пиротехническо шоу, факли и заря, макар резултатът вече да бе в полза на гостите от Разград.

Те обаче бяха отстранени в полуфиналите на спечелената Купа на България, донесла в клубната витрина на Левски първи трофей от 13 години насам.

Затова и привържениците благодариха на ръководството като издигнаха транспарант с надпис „Наско и Мъри – гордостта на синя България!“.

БФС с важна стъпка за защита на децата във футбола

FIFA Guardians Child Safeguarding in Football е сред водещите инициативи на ФИФА

Черно море се намира в страхотна серия срещу Монтана

Отборът на Черно море ще срещне един от най-удобните си съперници в елита – Монтана

Наградата за "Най-добър треньор на България" ще носи името на Димитър Пенев

Наградата за най-добър треньор на България, която традиционно се връчва по време на церемонията "Футболист на годината", вече ще носи името „Димитър Пенев“

Благой Георгиев: В ЦСКА се работи правилно и по европейски

Бившият национал Благой Георгиев направи много силен коментар за ЦСКА, за спонсора на клуба и за бъдещето на "червените"

Георги Иванов обсъди проблемите на детско-юношеския футбол с шефа на Академията на Каляри

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов и вицепрезидентът Атанас Фурнаджиев проведоха работна вечеря с Марко Марки, директор на Академия Каляри Xplay.

Голямо признание за звезда на ЦСКА

Халфът на ЦСКА Джеймс Ето'о направи страхотен мач срещу Локомотив София, а това не остане незабелязано в родината му Камерун.