"Синя" мъка! Левски не успя да бие 10 от Локо (Пд) (СНИМКИ+ВИДЕО)

Столът на Николай Митов се разклати сериозно

Левски продължава с трагичното си представяне. След безидейните 180 минути срещу Хайдук (Сплит), този път „сините” не успяха да бият като гости Локомотив (Пловдив) в мач от II кръг на Първа професионална лига. „Смърфовете” трябваше да играят повече от 20 минути с човек по-малко, след като в 68-ата минута червен картон получи Ивайло Марков. И това обаче не помогна на столичани, които не само не успяха да вкарат гол, но и нямаха положения, за да го сторят. Така логично двубоят завърши при резултат 0:0. Наставникът на Левски Николай Митов пък изглежда няма да се задържи още дълго на поста си, след поредната ужасяваща продукция.

Филип Филипов: Отиваме на финал!

Директорът на ЦСКА се радва, че реваншът в Купата на България ще е пред пълни трибуни

ЦСКА: Не преговаряме с Бербатов, Стилиян, Лъчезар Танев, Любо Пенев и Томаш

"Армейците" отрекоха информациите, които се появиха в медийното пространство в последните 24 часа