Сираков: Бях готов да се върна в Левски, Тонев избра друго

Сираков: Бях готов да се върна в Левски, Тонев избра друго

"Бях готов да помагам на Мъри Стоилов без пари и без длъжност в клуба"

"Бях готов да се върна в Левски. Иво Тонев избра друго!", обяви във "Фейсбук" Наско Сираков. Легендата на "сините" използва за пореден път социалната мрежа, за да коментира последните промени в любимия тим.

Там треньор от лятото вече ще бъде наставникът на Берое Илиан Илиев. Преди него обаче се водеха преговори със Станимир Стоилов, които в крайна сметка пропаднаха.

Сираков заяви, че е бил готов да помага и без длъжност в Левски при назначен Стоилов като наставник и дори се е обединил със собственика Тодор Батков, с когото доскоро се нападаха жестоко. Изпълнителният директор обаче е избрал друго, смята Сираков, който все пак пожела успех на "сините" за бъдещето.

Ето го и изявлението му, публикувано без редакторска намеса отстрана на Novsport.com:

"Скъпи приятели и фенове! Днес се случиха важни неща за ПФК" Левски" ! Ръководството на клуба избра нов треньор. Това ,което искам да кажа и съм длъжен да изясня е ,че истината е ,че бях готов да се върна и да помагам на Мъри Стоилов без пари и без длъжност в клуба!

За това Тодор Батков беше уведомен от Стоилов! Тодор Батков ,както и аз е заявил готовност да се обединим в името на Левски! Иво Тонев избра друго ! Желая от все сърце успех на Любимият отбор!!".

Стана ясна програмата на България в турнира FIFA Series

Националният отбор на България ще започне участието си в международния приятелски турнир FIFA Series 2026 в Индонезия с мач срещу Соломоновите острови в петък сутрин, 27 март, от 10:30 ч. българско време

ЦСКА изгуби двама за битката със Славия

Христо Янев няма да може да разчита на двама от твърдите си титуляри

Рекорден интерес към съдийството – над 200 нови попълнения в цялата страна

Съдийското семейство в България продължава да расте

Дерби на дъното между закъсалия Септември и Монтана

Септември и Монтана излизат един срещу друг в мач от 21-ия кръг на efbet Лига

Ботев Враца и Добруджа закриват кръга с третия мач помежду си

Врачани търсят първа победа през 2026г.

Бивш защитник на Локо (Пд) разкри защо е бил на “Герена”

Хорхе Сегура изгледа от трибуните победата на Левски над Ботев (Пловдив)