Сираков на дербито, Венци - не

Сираков на дербито, Венци - не

И Андрей Желязков седна на трибуните

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков е на трибуните на стадион "Александър Шаламанов" за най-старото столично дерби, видя репортер на Novsport.

Легендарният голмайстор №1 в историята на "сините" зае своето място още час преди първия съдийски сигнал на двубоя със Славия.

Той е в компанията на изпълнителния директор Даниел Боримиров, а част от делегацията на гостите включва още хора като Тити Папазов и Константин Баждеков.

В същото време босът на "белите" Венцеслав Стефанов не дойде на двубоя от междиния 11 кръг в Efbet Лига.

На трибуните обаче е легендарният Андрей Желязков, както и друга емблема на домакините - Чавдар Цветков. Двубоят е от 18 часа.

ЦСКА се похвали с цял отбор национали

„Червените“ поздравиха Владимир Манчев за рождения му ден

Млад играч на Спартак Вн поскъпва

Силните игри на Дамян му донесоха и място в разширения състав на младежкия национален отбор на България

Левски с 3 дни почивка

По време на паузата за националните отбори

Съдийската комисия призна за грешка "волейболния" гол на Славия

„Съдийството като цяло е добро, но и грешките малко повече зачестиха“, смята Станислав Тодоров

ЦСКА благодари на феновете

За подкрепата срещу Лудогорец

Тудор: Очаквано труден мач

"Сблъскахме се със силен отбор", каза треньорът на Юве

Черно море чака отговор от Добруджа за контрола

"Моряците" подновяват тренировки днес

Георги Велинов: Пантерата на ЦСКА

Странно, но напоследък из България стана модерно да се говори за пантери, макар тези красиви животни да не обичайни за нашите географски ширини.

Димитър Илиев остава в лазарета и след паузата

Капитанът на Локо Пд е с контузия