Скандал беляза контролата на Лудогорец

Скандал беляза контролата на Лудогорец

Текпетей се обиди и напусна терена

Контролата на Лудогорец с чешкия Сигма (Оломоуц) бе белязана от скандал.

Малко след началото на второто полувреме, при резултат 2:1 в полза на българските шампиони, се стигна до спречкване между футболисти на терена.

В 53-ата минута играч на чехите каза нещо на Бърнард Текпетей, който очевидно се вбеси и потърси саморазправа с противника.

Ганаецът получи жълт картон, след което съблече тениската си и бесен напусна терена.

Наложи се Георги Дерменджиев и съотборниците му да го успокояват и той се върна в игра като останаха съмнения, че е бил обиден на расистка основа от играча на Сигма.

Майкъла: Янев е водил само на изпадащи отбори и кметове му помагаха

"Сираков и Боримиров взеха Веласкес и човекът ги нареди", коментира Георги Илиев

Мароканец се готви усилено за Левски

Мехди Мубарик иска да бъде готов за медицинските тестове при "сините"

Алекс Илиев: Спартак Вн трябва да спечели битката за Варна

"Mисля, че на стадион „Спартак“ отново започва да се усеща надежда", каза шефът на "соколите"

Генчев е доволен от подготовката на Ботев Пд

Наставникът на Ботев Пловдив Станислав Генчев изрази задоволство след контролната победа с 2:0 над Балкани на "Колежа"

Ботев (Пд) с победа в дебюта на Георги Миланов (ВИДЕО)

“Канарчетата” надвиха косовари с 2:0

Спартак Варна и Дунав Русе не си вкараха голове в контрола

Спартак Варна и новакът в елита Дунав Русе завършиха наравно 0:0 в контрола от лятната подготовка, играна на стадиона на „соколите“