Скандално: Спас Русев бил ударен със снежна топка

Скандално: Спас Русев бил ударен със снежна топка

„Сините” подозират провокация

Спас Русев също е пострадал в събота, когато феновете на Левски вилняха със снежни топки по време на срещата с Берое, научи „Меридиан мач".
 
Той също е бил ударен и това е станало причина да си тръгне преждевременно.
 
На „Герена" подозират, че има запалянковци, които действат провокативно и се опитват да прокарат чрез действията си политики.
 
„Явно има хора от агитката, които се опитват да кадруват в Левски и не жалят средства, за да постигнат своето", обявиха от „Герена" и припомниха, че преди години Тодор Батков по подобен начин бе притиснат, за да направи промени в ръководството.
 
Тогава той бе замерян с минерална вода.

 

Илиян Филипов: Лъчезар Балтанов ще води Ботев Пловдив

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов говори в предаването "Домът на футбола" по актуални теми, свързани с клуба и обяви кой води временно "канарчетата"

Бившият футболист на ЦСКА Мика Пинто си намери отбор

Той подписа с нидерландския Дордрехт

Официално: Локо (София) преподписа с вратаря Мартин Величков

Новият договор на стража е до лятото на 2027 година

Капитанът на Спартак (Варна) защити клуба

Капитанът на Спартак Варна - Деян Лозев, излезе с обръщение в социалните мрежи към феновете на "соколите", след като стана ясно, че в офисите на клуба е имало посещение от Икономическа полиция

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига