Скриват Мечката за няколко кръга

Скриват Мечката за няколко кръга

Официално санкция за съдийството му в Каварна няма да има, но Мечката ще почива в следващите две седмици.

Съдията Богомил Маринов-Мечката няма да свири мачове в следващите няколко кръга. Официално санкция за съдийството му в Каварна няма да има, но Мечката ще почива в следващите две седмици.

 

Според шефа на съдиите Костадин Костадинов причината е в дузпата, която Мечката свирна за Локо (Пд). Голът от засадата въобще не е бил разглеждан на вчерашното заседание на съдийската комисия. От там кроят каква е оценката на рефера, поставена от съдийския наблюдател Ичко Лозев. Най-вероятно обаче Мечката има над 7.6, което е над чертата за налагане на санкция.

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.

Смениха съдиите за реванша на Левски срещу Борац

УЕФА смени съдийската бригада за реванша между Левски и Борац Баня Лука от първия предварителен кръг на Шампионската лига

Ботев Пловдив подписа с Велиян Видолов

Ботев Пловдив подписа договор с Велиян Видолов, съобщиха от клуба

Официално! Тотнъм представи португалски национал

Английският футболен клуб Тотнъм официално обяви трансфера на полузащитника Матеуш Фернандеш, който пристига от изпадналия Уест Хям Юнайтед.

Легенда на Левски: Задължително трябва да прескочим Борац

Легендата на Левски Михаил Вълчев коментира пред „Мач Телеграф“ свършеното до момента от „сините“ в лятната подготовка.