Слагат отопление на стадиона на Ботев

Слагат отопление на стадиона на Ботев

Теренът на стадион "Христо Ботев" в Пловдив ще бъде оборудван с отоплителна система, пише "Труд"

Теренът на стадион "Христо Ботев" в Пловдив ще бъде оборудван с отоплителна система, пише "Труд". Изграждането започва още на 15 март, съобщава президентът на клуба Юли Попов. Багерите и самосвалите ще влязат на игрището часове след 1/4-финала за купата с Лудогорец. Ще се поставят също нова дренажна и поливна система. Така стадионът на Ботев ще стане шестия у нас с отопление след "Георги Аспарухов" и "Васил Левски" в София, "Лазур" в Бургас, Градския в Ловеч и "Лудогорец Арена" в Разград.

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 2:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"

Станислав Генчев: Не е лесно да изпуснеш два гола и да вкараш трети

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели мнението си след победата с 3:2 над Ботев Пловдив

Димитър Димитров: Не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров заяви, че „канарчетата“ изобщо не са заслужавали да загубят мача срещу Локомотив София

Локо София подчини Ботев Пд след късна драма в "Надежда"(ВИДЕО)

"Железничарите" не изпуснаха победата

НА ЖИВО: Локо Пд - Арда 0:2

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук