"Причина за това е пътният инцидент, при който днес загинаха двама футболисти от академията на клуба, родени 2017 година. Контролата на "белите" с отбора от Самоков трябваше да се проведе на 27 юни в Симитли", се казва в съобщението в официалния сайт на Славия.
От школата на "белите" обявиха траур и преустановиха всякаква дейност до второ нареждане.
Воденият от треньора Ратко Достанич тим продължава своите тренировки в Банско.





















