Славия уреди контрола с Монтана

Славия уреди контрола с Монтана
Източник: БГНЕС

"Белите" няма да разчитат на своите национали

Славия ще играе приятелски мач с Монтана по време на паузата за световните квалификации. Двубоят ще се проведе на 6 септември (събота) от 18:00 часа на стадион "Александър Шаламанов".

"Белите" няма да разчитат на своите национали, които се подготвят за европейските квалификации с младежкия състав на България до 21 години. Мартин Георгиев, Роберто Райчев и Кристиян Балов са в състава на "трикольорите" за предстоящите срещи с Гибралтар и Азербайджан", се казва в съобщението в официалния сайт на Славия.

Веласкес: Доминирахме през целия мач и съм много доволен

“Изиграхме много сериозно този мач”

Фрейташ: Беше много трудно срещу такъв съперник

“Ще опитаме да си наложим философията и да победим ЦСКА”, допълни наставникът на Септември (София)

Левски разби Септември, но даде жертва

Бурас напусна контузен

НА ЖИВО: Ботев (Пд) - Черно море (СЪСТАВИ)

Следете мача с NOVSPORT.COM

Борнемут привлече португалски национал от Бенфика

Английският футболен клуб Борнемут подсили защитата си с португалския национал Антонио Силва, който пристига от Бенфика с трансфер на стойност 26 милиона паунда, съобщават медии в двете страни.

Лудогорец пусна билетите за Ботев (Враца)

Лудогорец обяви, че вече са в продажба билетите за двубоя от третия кръг на Първа професионална лига срещу Ботев (Враца). Мачът ще се играе на 2 август (неделя) от 19:00 часа на стадион „Хювефарма Арена“ в Разград.