„Славия”: Незабавна чистка или избори!

„Славия”: Незабавна чистка или избори!

"Четвъртите в света трябва да напуснат ръководството на БФС и то може да се окаже успешно", отсече Венци Стефанов

„Борислав Михайлов незабавно да разчисти хората около себе си, които пречат”, настоя Венцислав Стефанов, президент на „Славия".

„Искаме да бъдат изчистени някои от четвъртите в света в изпълкома, които само се облагодетелстват от футбола. В противен случай и нашият клуб заема позицията за извънреден конгрес. Не мисля, че проблемът е Костадин Костадинов. Неговата оставка не е необходима, той е принципен човек. Съдийството е проблем, но не е той крив. Проблемите са в ръководството, край Михайлов. Ако ги премахнем, все още има шанс това управление да е успешно."

Подобно мнение изказа и легендата Христо Бонев, треньор на „Локо" (Пд). „Ако Михайлов се освободи от някои хора, може да настъпят по-добри времена. На първо място е господин Йордан Лечков."
Ръководството на пловдивския клуб обаче отказа да се ангажира с позиция „за" или „против" конгрес.