Славия с оферта към Иван Цветков

Славия с оферта към Иван Цветков

Белите водят преговори с 24-годишно крило от Холандия

Славия е отправил оферта към нападателя на Ботев Пловдив Иван Цветков. Това разкри пред „Тема Спорт” босът на белите Венцеслав Стефанов.

„Винаги съм го харесвал. Поканил съм го да дойде в Славия. Доколкото знам, договорът му с Ботев е изтекъл. Той ми каза обаче, че обмисля дали да не спре с футбола. Много добър футболист е и ако се откаже, ще е грехота”, каза президентът на столичани за 34-годишния нападател. Преди да премине в Ботев Пловдив през юни 2012-а, той игра за Левски и родния Пирин Благоевград. Орлетата също се надяват да дойде при тях за края на кариерата си.

В същото време стана ясно, че Славия преговаря с кри­ло от Холандия, на 24 години. Засега от „Овча купел" не бър­зат да обявяват името му. Сред вариантите за попълне­ния от чужбина е и флангови играч от Португалия.

Дотук белите вече си ос­игуриха петима нови играчи - Жереми Манзоро и Крум Стоянов от Черноморец, Вилян Бижев, Димитър Везалов, който бе освободен от Ботев и Иван Вълчанов. С по­следния преговорите продъл­жават, тъй като е желан и от Левски. Вариант за бели­те е и футболистът на Лудогорец Мичел Бургзорг.

В Славия стягат сериозна селекция, с която да гонят класиране в шестицата през новия сезон.

Фаетон отново тренира с ЦСКА

Матиас Фаетон се завърна при ЦСКА след участието на Голд Къп с родната си Гваделупа, информираха „червените“

ОФИЦИАЛНО: Ботев Пловдив се подсили с хърватски защитник

Ботев Пловдив официално представи хърватския защитник Никола Солдо, публикувайки негова снимка в социалната мрежа Facebook

Георги Костадинов: Ще докажем, че сме добър отбор

Халфът на Левски Георги Костадинов говори на официалната пресконференция преди сблъсъка с Апоел (Беер Шева)

Младок от Славия е пред трансфер в чужбина

Младият полузащитник Крум Стойчев изглежда ще продължи кариерата си в чужбина

Веласкес: Знам какъв ще е титулярният състав утре, колективът е нашето оръжие

Хулио Веласкес заяви преди мача на Левски с Апоел Беер Шева в Лига Европа, че основното оръжие на „сините“ е колективът

Кокала подгрява "Герена" преди мача с Апоел

Емил Велев на среща с феновете

Локо (София) представи нов вратар

Седмият нов в "Надежда" е Умут Хабил

Ботев (Пд) връща хърватин във футбола

Никола Солдо игра а последно в Кьолн

ЦСКА поиска обяснение от БФС и промяна на часовете

"Червените" недоволни от програмата