Славия стана зимен шампион при юношите

Славия стана зимен шампион при юношите

В Севлиево „белите“ победиха Видима-Раковски с 2:0

Славия завърши 2011 година на първо място в Елитната юношеска група до 19 години, след като в последния есенен 17-и кръг на шампионата победи с 2:0 като гост състава на Видима-Раковски.

В Севлиево „белите“ поведоха в резултата пет минути преди края на първото полувреме с гол на централния защитник Иван Атанасов.

В 78-ата минута на двубоя другият централен бранител на гостите Кирил Огнянов оформи крайния резултат 2:0 в полза на Славия.

Домакините завършиха двубоя с 10 души, като техен футболист беше изгонен от игра в 80-ата минута на срещата.

Славистите са с актив от 41 точки след 16 изиграни двубоя. Възпитаниците на Християн Войнов имат само едно поражение в мачовете си.

„Пропуснахме няколко изгодни голови положения и можехме да си решим мача доста по-рано“, лаконичен бе Войнов.

Юношите на Черноморец също приключиха есенния полусезон с победа. Възпитаниците на старши треньора Антон Спасов надделяха с 1:0 като гости на Берое. Единственото попадение за черноморци отбеляза Иво Чонгарски.

В дербито на кръга между Литекс и Чавдар Етрополе, завършило наравно 2:2 в Ловеч, бяха показани четири червени картона.

Изгонените бяха по двама във всеки отбор, като веднага след второто изравняване етрополци също останаха с девет души. Литекс поведе в резултата с 2:1, когато игра с девет души на терена.

Чавдар завърши на трето място в класирането в есенния дял с актив от 39 точки. Отборът на Левски е втори с точка повече.

Генчев призна: Левски беше по-добър (ВИДЕО)

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, призна, че Левски е бил по-добрият отбор

Веласкес: Левски трябваше да реши по-рано мача с Локо (Сф) (ВИДЕО)

„Считам, че победихме заслужено.“

Радослав Кирилов: Не спряхме да вярваме, трябва да играем така и срещу Лудогорец (ВИДЕО)

„Доста изстрадана победа, макар че според мен заслужавахме да спечелим по-категорично.“

Фенове прекъснаха дербито Локо (Сф) – Левски

Това ще доведе до нови финансови санкции

Георги Иванов и кметът на Бургас откриват утре реновиран стадион

Спортното съоръжение ще предостави модерни условия за детско-юношески футбол и масов спорт

Славия обяви групата за мача с ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на ЦСКА 1948, което е предпоследния мач от 8-ия кръг на efbet Лига

Димитър Илиев: Заслужавахме победата

Офанзивният футболист на Локомотив Пловдив Димитър Илиев даде своето мнение след края на мача срещу Лудогорец от осмия кръг на efbet Лига, завършил при резултат 1:1

Мота: Не бяхме себе си през първото полувреме

Треньорът на Лудогорец – Руи Мота, заяви след 1:1 срещу Локомотив Пловдив, че неговият тим не е приличал на себе си в хода на първата част, след която изоставаше в резултата

Сърбин спаси Лудогорец с фамозен гол на "Лаута"(ВИДЕО)

Станич вкара в 95-та минута за 1:1