Славия взе крило, Бакеро се среща утре с играчите

Славия взе крило, Бакеро се среща утре с играчите

Вижте какво съобщиха „белите“

Славия привлече Денислав Александров, съобщиха официално от клуба.

Крилото подписа за 3 сезона, след като за последно игра в Локо Пд, а преди това бе част от отборите на ЦСКА 1948 и Лудогорец.

25-годишният Александров има и един мач за националния отбор през 2020 година.

Междувременно стана ясно, че новият старши треньор Хосе Мария Бакеро ще проведе първа среща с футболистите на Славия в четвъртък. Тогава ще се състои и първото занимание на отбора през лятото. То ще бъде закрито.

Представянето на испанския специалист ще се проведе в петък. За тогава е насрочена официалната пресконференция на президента Венцеслав Стефанов и Хосе Мария Бакеро. Началният час на събитието ще бъде обявен допълнително.

Тренировката на отбора на 23 юни ще бъде открита за представителите на медиите.

ЦСКА с информация за абонаментните карти

ЦСКА информира привържениците на тима, че от утре, 19 август, ще започне продажбата на абонаментни карти за настоящия сезон в клубния фен магазин.

Лудогорец се прибира в малките часове след мача в Скопие

Лудогорец заминава за Северна Македония в сряда (20 август). Шампионът ще пътува с чартърен полет от Варна до Скопие, който е насрочен за 11:00 часа.

Ясна е програмата на Левски до първия мач срещу АЗ Алкмаар

Левски обяви програмата си до четвъртък, когато посреща АЗ Алкмаар в първи двубой от плейофите в Лигата на конференциите.

България без Филип Кръстев срещу Испания и Грузия?

За последно Кръстев игра за нидерландския Цволе, но агенцията, която държи правата му, Сити груп, иска да му намери по-класен отбор в Западна Европа.

Напрежение в ЦСКА! Агенти скочиха на клуба

Става дума за левия бек Мита Пинто и нападателя Исека.

Майкъла: Душан Керкез бърка състава и смените

Бившият футболист на ЦСКА - Георги Илиев-Майкъла заяви пред БНТ, че големият проблем на отбора се крие във факта, че играчите не приемат треньора Душан Керкез.

Талис отказва да преподпише с ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 е поставил цена от 500 хиляди евро на бразилския си атакуващ халф Талис за всеки български клуб, който го иска в редиците си, съобщава "Спортал".

Днес ще стане ясно какво е състоянието на Живко Атанасов

34-годишният бранител бе заменен принудително на почивката на "Коритото" заради контузия и на негово място се появи Росен Стефанов.

Работна виза бави нов в Левски

Левски няма да успее да картотекира последното попълнение Никола Серафимов за сблъсъците с АЗ Алкмаар в Лигата на конференциите, пише "Тема Спорт".