СЛЕДЕТЕ НА ЖИВО: Жребий за Купата на България

СЛЕДЕТЕ НА ЖИВО: Жребий за Купата на България

Левски, ЦСКА, Славия и шампионът Ботев ще спорят за място на финала

Днес от 11:00 часа в София стартира тегленето на жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България.

До тази фаза на надпреварата стигнаха столичните Левски, ЦСКА и Славия, както и защитаващият отличието си отбор на Ботев Пловдив.

Жребият не е дирижиран, а финалистите в тазгодишното издание на надпреварата ще бъдат излъчени в два мача.

При равенство в общия резултат от тях, напред продължава отборът с повече отбелязани голове на чужд терен.

При паритет и по този показател, се играят две продължения по 15 минути, а при ново реми се пристъпва към изпълнение на дузпи.

Мачовете ще се играят на 13-14 март, докато реваншите са на 10-11 април догодина.

Домакин в първата среща на всяка от двойките е първият изтеглен при жребия, който Novsport.com ще проследи на живо в реално време:

1. Ботев Пловдив - Славия

2. ЦСКА - Левски

Ако не сме на 101% на реванша, ще ни бъде трудно, каза Георги Костадинов

Спортният директор на Левски Георги Костадинов коментира равенството 0:0 срещу АЕК в плейофа от Шампионската лига.

Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.