Сливен посреща Славия на стадион "Хаджи Димитър"

Сливен посреща Славия на стадион "Хаджи Димитър"

"Славия е най-добрият отбор, който ще ни гостува тази пролет", каза Драголюб Симонович

Директорът на Сливен Драголюб Симонович даде интересна прогноза за днешния мач със Славия. Той заяви, че Славия ще стигне до минимална загуба. Двубоят на "Хаджи Димитър" се чака с интерес и заради пререканията между шефовете на двата клуба Йордан Лечков и Венци Стефанов.

"Славия е най-добрият отбор, който ще ни гостува тази пролет", изчетка гостите Дуци. "Белите" направиха най-добрата си селекция от 7-8 години насам. Като потенциал на футболистите трябва да имат място в челната тройка. Имат най-добрия чужденец в момента Жуниор, който заедно с Ивелин Попов от Литекс е най-добрият футболист в момента. Въпреки това Славия няма никакъв шанс, най-много да стигне до минимална загуба".

СХЕМИТЕ
Ако за Сливен играе нападателят Миндев, Дуци ще заложи на вариант 4-4-2 с него и Деян Христов в нападение. В противен случай Сливен ще играе в схема 4-5-1, като зад Христов ще действа Сашо Тонев. Вариантите пред Славия са два - 4-4-2 или 2-5-1. Твърде е вероятно треньорът Велислав Вуцов да избере схема с един нападател в лицето на Жуниор и наситена халфова линия. В такъв случай Тодор Колев ще влезе след почивката, както бе и срещу Монтана през седмицата.

КОНТУЗЕНИТЕ
Все още контузия лекува централният нападател на Сливен Мирослав Миндев, с травма е и левият бек Ивелин Янев. Пореден мач за Славия ще пропуснат Радослав Рангелов, Франсиско Алберони и Роберт Попов. От групата отпадна и Петър Димитров, който е с травма в кръста. На негово място сред 18-те влезе Иван Здравков, син на бившия национален вратар Здравко Здравков.

В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ
Сливен загуби от Литекс в Ловеч с 0:1. Славия победи Монтана с 4:0.
"7 дни спорт"

 
Юношите на Левски обърнаха ЦСКА пред погледа на Веласкес

По този начин Левски запазва първото си място в Елитната група до 17 години

НА ЖИВО: Черно море – Арда (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Боримиров: Малцина са тези, които си сложиха главата в торбата за Левски

Изпълнителният директор обвини журналистите за слабите игри

Билети по 20 лв. за феновете на Локо Пд в Коматево

Вижте информация за гостуването на Крумовград

Официално: ЦСКА 1948 представи бразилец

25-годишен халф ще играе в Бистрица

Осем футболисти на Черно море могат да напуснат клуба след края на сезона

Сред тях е националът Виктор Попов, както и друг лидер на „моряците“ – Мазир Сула.

Спартак (Варна) спаси лиценза за следващия сезон в последния момент

Припомняме, че след скандала с треньора Георгиу Николов обяви, че няма повече да финансира Спартак.

Левски отбеляза 82-ата годишнина от рождението на Георги Аспарухов-Гунди

Днес е едновременно тъжен, но и радостен ден за Левски и левскарството

Гергана Топалова отпадна на полуфиналите на сингъл на турнир по тенис в САЩ

Гергана Топалова отпадна на полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на червени кортове в Бока Ратон (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.