„Соколите“ изпратиха документите за лиценза в БФС

„Соколите“ изпратиха документите за лиценза в БФС

От Спартак Варна току-що изпратиха за втори път документите си за получаване на професионален лиценз в БФС

Припомняме, че такъв не бе издаден на „соколите“, но те получиха право да обжалват решението в рамките на работните дни на тази седмица.

Срокът изтича днес и Спартак го спази, като от клуба смятат, че са изпълнили всички препоръки и предписания от футболната централа.

Очакванията са през следващата седмица БФС да обяви, че варненският клуб получава лиценз за сезон 2025/2026 и така драмата да приключи.

Левски картотекира последния си нов в БФС

Акрам Бурас ще може да дебютира срещу Локомотив (София)

Черно море пусна билетите за Добруджа

„Моряците“ приемат новака в понеделник

Босът на Локо София: Все още не сме говорили с Ивелин Попов

Собственикът на Локомотив София - Веселин Стоянов заяви, че Ивелин Попов на този етап е далеч от клуба.

Национал на България: Срещу Ямал се чувствах сякаш не съм играл футбол преди

Защитникът на България и германския Дармщат Фабиан Нюрнбергер разказа какво е да се изправиш срещу един от най-добрите футболисти в света Ламин Ямал.

Илиан Илиев: Не съм подавал оставка, а казах, че си тръгвам

Не искам да тръгвам в тази посока кой е виновен и кой не, каза наставникът

ЦСКА тайно назначи Пламен Гетов

Той ще бъде скаут, като влиза в екипа на Методи Томанов.

Левски гони трима

"Сините" мислят за нов договор на Цунами

Лудогорец върна Андерсон в строя преди гостуването на Лаута

Лудогорец получи сериозен бонус преди неделното дерби с Локомотив Пловдив.

Александър Димитров: Фокусът ми е върху младежите, а не върху мъжкия тим

Александър Димитров коментира слуховете, че може да наследи Илиан Илиев като селекционер на мъжкия национален отбор.