Спарта (Прага) следи вратаря на Черно море

Спарта (Прага) следи вратаря на Черно море

Вижте подробности

Емисар на чешкия гранд Спарта Прага ще гледа едно от дербитата в следващия кръг на efbet Лига - Черно море срещу Локомотив Пловдив. Интересът на чехите е насочен към вратаря на варненци Иван Дюлгеров, който е неизменен титуляр от началото на сезона. 

Спарта има добър опит с играчи на Черно море, след като с екипа на тима добри изяви имаше бившият нападател на “моряците” Мартин Минчев. 

Иван Дюлгеров е много атрактивен за трансфер - той е на едва 24 години и цената му е около 700 000 евро. Малко е вероятно обаче Черно море да се съгласи да го продаде преди края на първенството. Целта на варненци е да се класират в евротурнирите и раздялата с който и да е от титулярите сериозно ще удари по амбциите на Илиан Илиев.

"Мач Телеграф" 

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават

Балъков: Футболът е социален феномен

„Най-силният ми спомен е от Париж“, посочи легендата

Разкритие: Янев спря Десподов за ЦСКА

За разлика от Десподов, Чочев продължава да е приоритет в селекцията на ЦСКА

Евертон Бала: Не бива да се отпускаме!

Спортният директор на Левски Георги Костадинов връчи на Евертон Бала трофея за голмайстор на първенството

Първият мач от Мондиал 2026, предаван по БНТ, събра 764 000 зрители

Обществената телевизия единствена излъчва всички 104 мача по БНТ 1 и БНТ 3