Спартак приема Хебър с надежди за първа победа

Спартак приема Хебър с надежди за първа победа

Мачът е от 18,30 часа на Коритото

Спартак Варна и Хебър дават началото на 5-ия кръг в efbet Лига. Мачът между новаците в елита започва в 18,30 часа. 
 
Двата отбора не стартираха добре в шампионата - Спартак има само една точка и 12 допуснати гола в първите 4 срещи, а Хебър записа само една изненадваща победа над Ботев Пловдив на старта на шампионата.

Статистиката показва, че са изминали 21 години от последното гостуване на тима от Пазарджик във Варна в елита и това е още една причина двубоят на стадион "Спартак" да бъде очакван с интерес. Миналия сезон във Втора лига двата отбора си размениха по една домакинска победа. 
 
Треньорът на "соколите" Васил Петров обясни слебите резултати до момента с неопитност и голям респект към съперниците. Наставникът не спира да прави промени в състава и се очаква младият Велислав Боев да се завърне сред титулярите, след като пропусна мача с Лудогорец.
 
В Хебър нямат много поводи за оптимизъм въпреки оптимистичния старт на сезона. Треньорът Фулвио Пеа заяви, че отборът вече е стикован и е време за резултати. Очаква се Няни и Есеола, които дебютираха в миналия кръг при загубата с 0:1 от ЦСКА 1948, да започнат в стартовия състав. До последно под въпрос ще е участието на Ивайло Михайлов, който пропусна последните две срещи на Хебър заради възпаление на адуктора.
 
Спартак е фаворит в мача според букмейкъра Efbet. Залози за победа на варненския тим се приемат при коефициент 2,20. Равенството е оценено с 3,55, а евентуален успех на гостите с 3,80.
Десподов: Всеки футболист би се обидил от думите, че няма как да се гордеят с нас

Капитанът на националния отбор на България – Кирил Десподов, беше разочарован след поражението с 0:4 от Испания

Илия Груев: Това е реалността

Полузащитникът на националния отбор на България - Илия Груев, говори след поражението с 0:4 от Испания на „Хосе Сория“ във Валядолид в световна квалификация

Александър Димитров: Нов звучен шамар

Националният селекционер на България Александър Димитров заяви след поражението от Испания, че отборът е получил втори звучен шамар, но това време трябва да се преболедува

ОЧАКВАНО! Испания ни удари с 4:0 (ВИДЕО)

Десподов пропиля два отлични шанса за гол

Героят за младежите Петко Панайотов: Раздадохме се на максимум

Той вкара победното попадение срещу Чехия

Янчев: Имаме уникални играчи! Истински ме зарадва българския дух в този мач

Селекционерът на младежите остана доволен от обрата срещу Чехия

ИМА НАДЕЖДА! Младежите удариха Чехия с 2:1! (ВИДЕО)

Великолепен мач на малките "лъвове"

Защитникът на ЦСКА Сейни Санянг с 90 минути при разгром на Гамбия (ВИДЕО)

Неговата родина размаза със 7:0 Сейшелите

Левски вече се готви за битката с Черно море

“Сините” проведоха открита тренировка