Спартак Варна с липсващи и в треньорския щаб

Спартак Варна с липсващи и в треньорския щаб

Георги Чиликов ще се лекува от вирусна инфекция

Кадровите проблеми в Спартак Варна засегнаха и треньорския щаб. Помощникът Георги Чиликов не пътува с тима за Враца, а се прибра в София, за да се лекува от вирус, пише „Мач Телеграф“.

Той е бил с повишена температура няколко дни и от лагера на „соколите” не са искали да рискуват да бъдат заразени и някои от малкото останали здрави футболисти.

„Соколите” обаче ще имат подкрепа и от трибуните, след като от клуба осигуриха транспорт за агитката. Той трябва да потегли от спирката до мини игрища „Спартак” днес в 10:00 часа, като цената на пътуването е 5 лева в двете посоки. Билетът за мача е 10 лева.

ЦСКА продължава да се готви без Бютучи

Илиан Илиев се подготвя на облекчен режим

Официално: Локо Сф представи двама от ЦСКА 1948

Става въпрос за централния защитник Садио Дембеле и атакуващия халф Луан Аугусто

Легендите на Ботев (Пловдив) се завърнаха на „Колежа“

Славните играчи, донесли много радост на феновете, получиха абонаментни карти за новия сезон

Лудогорец пусна в продажба билетите за старта на efbet Лига

Онлайн билетите трябва да бъдат разпечатани на хартия

Севлиево представи двама гърци

Новите попълнения са под №11 и 12

ОФИЦИАЛНО: 5 клуба няма да спазват правилото за българи

Вижте кои ще плащат по 400 000 лв.

Нов в Арда: Надявам се да съм полезен в Европа

Бирсент Карагарен е избрал Арда (Кърджали) за следваща стъпка във футболната си кариера, тъй като е харесал клубната политика и налагания от треньора Александър Тунчев стил на игра.

Стамен Белчев: Доволен съм от младите, имат страхотни качества

Стамен Белчев говори пред медиите преди началото на сезона в Първа лига. В събота вечер от 20:00 часа той ще направи дебюта си начело на Септември при гостуването на шампиона Лудогорец в Разград.

Дебютант за Ботев Пд срещу ЦСКА

Стадион „Христо Ботев“ вече разполага с най-модерната LED-система в България, съобщиха от Ботев Пловдив.