Спартак (Варна) взе хърватин от четвърта дивизия

Спартак (Варна) взе хърватин от четвърта дивизия

"Соколите" взеха 23-годишния бранител Михаел Зорица, който идва от четвъртодивизионния НК Максимир (Загреб)

Спартак (Варна) привлече хърватски аматьор. "Соколите" взеха 23-годишния бранител Михаел Зорица, който идва от четвъртодивизионния НК Максимир (Загреб).

23-годишният Зорица е юноша на Шибеник. После преминава през школите на НК Загреб и НК Рудеш. Първият му мъжки тим е Интер Запрешич, но не успява да се наложи и започва дългото си пътуване - словенския Драва Птуй, за да се завърне в родината си и да играе последователно за Инкет, Меджумерие, Марсония, Трънйе Загреб, Дуго Село и последно НК Максимир.

"Соколите" продължават подготовката си за домакинството на Берое. Мачът със "зелените" е в събота, 1 март, от 16:45 часа на "Коритото".

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров в бенефиса на Мартин Камбуров

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров са следващите трима участници в бенефисния мач на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Адвокат: Говорих с Гонзо, Спартак Вн ще вземе лиценз

Адвокат Бранимир Балачев, който е член на УС на Спартак Варна, очакващ шест месеца съдебна регистрация, е убеден, че клубът ще вземе лиценз за следващия сезон.