Спартак (Вн) си върна нападател и отряза агенти

Спартак (Вн) си върна нападател и отряза агенти

Вижте подробности

Варненският Спартак си връща Андриан Димитров. Нападателят е даден под наем на Добруджа до лятото, но има договор със „соколите“ и ще започне лятна подготовка с тима, без значение дали те ще играят в Първа или Втора лига.

Впоследствие треньорът ще преценява дали Андриан да води атаката на Спартак през следващото първенство.

Разбра се още, че шефовете на варненския клуб са отрязали мениджъри, които вкупом им предлагат играчи, за да изпреварят конкурентите си за летния трансферен прозорец.

В Спартак обаче не мислят още за селекция, тъй като са фокусирани само върху това да спечелят последните си четири мача от елита, за да има шанс отборът да се спаси.

Преговорите между Левски и Ракув за Марин Петков не са приключили

Левски и Ракув Ченстохова водят финални преговори за Марин Петков, които не са никак леки, пише Мач Телеграф. 

Куртулуш: Трябваше да се възползваме, че Риека бяха изморени

Един от лидерите в защита за Лудогорец - Едвин Куртулуш, изрази задоволството си от нулевото реми срещу Риека

Илиан Илиев с пресконференция преди мача с Истанбул Башакшехир

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев ще говори пред медиите преди първия мач на „моряците“ от II предварителен кръг на Лигата на Конференциите срещу Истанбул Башакшехир

Левски с ултиматум към Кловис да вземе решение за трансфера

Ръководството на Левски е поставило ултиматум на бразилския централен нападател Андре Кловис

Дунав няма да променя програмата си, макар че почива в първия кръг

Отборът ще има контрола срещу Септември Тервел

Илиан Илиев обяви групата на Черно море за първия мач срещу Истанбул Башакшехир

Берк Бейхан обаче отпада от нея

Общо 12 привърженици на Янтра уважиха срещата със спортния директор и треньора

Това обявиха от клуба

Пирин подписа договор със своя юноша Лазар Стойчев

Той за последно бе част от Струмска слава

Новият бразилец в ЦСКА с първо обръщение към "червените" фенове (ВИДЕО)

Вижте какво каза той