Спортната общественост в Петрич е недоволна от съдийството срещу Беласица

Спортната общественост в Петрич е недоволна от съдийството срещу Беласица

Ето какво заявиха те

Ръководството на ОФК “Беласица” Петрич и цялото спортна общественост в града изразяват абсолютното си несъгласие и недоволство относно съдийството в мачовете на тима през последните кръга.

Твърдо заставаме зад позицията, че някои от съдийските решения бяха в абсолютно явен ущърб на “Беласица” и неминуемо доведоха до загуба на точков актив.

Уважаеми дами и господа, уважаеми футболни фенове,

Ръководството на ОФК “Беласица” силно вярва, че футболните сблъсъци трябва да се решават на терена, а победител от тях трябва да излезе по - добрият отбор.

Апелираме към реално преценка на ситуациите и съдийство само и единствено на база правилата във футбола като спорт.

Футболът е достойна игра и следва всички участници в нея да проявяват достойно морално поведение.

Станислав Генчев: Разделихме се по едно полувреме с ЦСКА

„През първата част бяхме по-добри“, посочи треньорът на Ботев Пд

Вальо Илиев: Да защитаваш емблемата на ЦСКА не е просто работа

„Дошъл съм да бъда максимално полезен.“

Янев: ЦСКА има много качество и широчина в състава, но играхме слабо

„Трябва ни самочувствие и всеки на терена да защитава името си, както и фланелката на ЦСКА“

Цварц: Обичам да вкарвам в дербитата

Нападателят на ЦСКА Жоел Цварц коментира победата срещу Ботев Пловдив, в която се разписа два пъти и помогна на „червените“ да стигнат до успеха

Луканов: Дунав върви в правилната посока

Старши треньорът на Дунав Русе Емануел Луканов заяви след загубата с 0:2 от Лудогорец в първото домакинство на тима след завръщането му в елита, че основният проблем на отбора е наивността в ключови ситуации, която срещу силен съперник се наказва

ЦСКА обърна Ботев Пд до 3:2 след късна драма в София (ВИДЕО)

Цварц с 2 гола, Питас с 1 и асистенция, викове „оставка“ към Янев