Спукана глава и гипс след най-старото столично дерби

Спукана глава и гипс след най-старото столично дерби

Сериозни проблеми за Славия

Сериозни проблеми има за решаване Златомир Загорчич, старши треньорът на „Славия“, след дербито с „Левски“.

На стадион „Александър Шаламанов“ „белите“ ликуваха след 2:1, но четирима от титулярите са с травми след успеха. Най-сериозно е положението на Ертан Томбак. Десният бек е с гипсирана ръка, след като стана ясно, че е със счупен лакът.

Той ще бъде извън терените между 20 и 30 дни и по всяка вероятност ще бъде на разположение за мачовете за Купата на България със „Спортист“ (Своге), а при победа и с някой измежду двойката „Черноморец“ (Балчик) и „Ботев“ (Пд).

Вероятно на тази позиция Загорчич ще заложи на Христо Попадийн в предстоящата визита на „Локомотив“ (Пд) в понеделник. Много е вероятно мачът да пропусне и крилото Тони Тасев.

Офанзивният играч е със спукана глава след сблъсък с Филип Кръстев. Наложило се е раната да бъде лепена, но заради сериозния й размер е вероятно и той да остане извън състава на „белите“.

Третият пострадал Ахмед Ахмедов няма поставена ясна диагноза. Неговите болки са в областта на таза. Четвъртият, който все пак доигра дербито, е Венцислав Керчев. Централният бранител е със съмнения за счупени пръсти на ръката, но се очаква да играе на „Лаута“. На свой ред Дисциплинарната комисия глоби „Славия“ с 1300 лева за провинения на феновете, а „Левски“ ще трябва да плати с 1000 лева повече.

Елизара Янева стартира с победа в Пазарджик

Наложи се над французойка

От Ботев Пд: Веднага ще предадем ръководството и всички дългове на клуба

Ръководството на Ботев Пловдив публикува декларация, с която призовава всички за обединение.

Сериозни кадрови проблеми в Локомотив (Пловдив) преди гостуването на ЦСКА 1948

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич има сериозни кадрови проблеми в състава си след двубоя от осмия кръг на Първа футболна лига срещу шампиона Лудогорец в неделя, завършил при равенство 1:1, след като трябваше да направи три принудителни смени по време на срещата.

Млад татко се завръща в групата на Спартак Вн

Луи Пахама е на линия за "соколите"

Билетите за Арда - ЦСКА ще се продават в деня на мача

Срещата ще се играе в Стара Загора

Добруджа продължава със селекцията

В клуба чакат португалец

Стоичков и Балъков взеха участие в благотворителен мач в Португалия

Мачът се игра на "Жозе Алваладе"

Ботев Пловдив обявява новия треньор днес

Очаква се Ботев Пловдив да обяви днес кой ще води тима срещу Септември София в неделя.

Бивш треньор в ЦСКА става шеф в Хебър

Добри Митов поема школата на "гробарите"