Стана ясно защо Сангаре играе с маска

Стана ясно защо Сангаре играе с маска

Вижте подробности

Новият нападател на Левски Мустафа Сангаре продължава да се изявява с маска на терена, макар че Станислав Генчев обяви, че няма видима причина затова. Французинът обаче твърди, че иска да пази носа си, който е чупил и не желае това да се повтаря, пише "Мач Телеграф".

Затова преди всеки мач маската му се предоставя на техническата конференция, за да може да получи позволение да я ползва. В Португалия бързп му лепват прякорите Осимен и Батман заради нея.

Най-известната маска на "Герена" е свързана с Георги Иванов. И тя се намира в клубната ескпозиция в Сектор А.

Мустафа Сангаре дебютира гол за "сините". Нападателят се разписа при победата с 6:1 над Локомотив София в "Надежда". Той реализира последното попадение в двубоя.

НА ЖИВО: Арда - Ботев Пловдив (СЪСТАВИ)

Следете битката в Кърджали тук

Фондация ЦСКА стартира дарителска кампания за Любослав Пенев

Фондация ЦСКА стартира дарителска кампания в подкрепа на Любослав Пенев

Японска суперзвезда подкрепи турнир на Левски

Един от най-популярните и впечатляващи настоящи волейболисти по света – японската суперзвезда Ран Такахаши, изпрати специално видеопослание за към звездите на бъдещето, които се събират в София за петото издание на силния международен турнир, организиран от ВК „Левски“.

Министър Пешев награди медалистите от Европейското първенство по бокс

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев награди с почетни плакети медалистите от Европейското първенство по бокс до 23 години в Будапеща.

БФС планира какво ще прави през 2026 г.

Изпълнителният комитет на Българския футболен съюз проведе последното си редовно заседание за 2025 година, съобщиха от централата.

Левски обяви 4 контроли в Турция

Представителният отбор на Левски ще направи първата си тренировка за 2026 година на 4 януари, информираха от "Герена".

Двама наши на полуфинал на Европейското по плуване

Габриела Георгиева и Дарен Кирилов се класираха за полуфиналите в първия ден на Европейското първенство по плуване в малък басейн в Люблин, Полша.

Испанските клубове на Пенев изразиха подкрепа

Три от испанските клубове, в които Любослав Пенев премина по време на кариерата си, изразиха публично своята подкрепа към бившия български национал, след като стана известно, че той се лекува в Германия от рак на бъбрека.

Бившият бранител на Лудогорец II Димитър Господинов пред завръщане във Втора лига

Той играе на позицията десен бек и в момента е част от Созопол