Станаха ясни новите треньори на Пирин

Станаха ясни новите треньори на Пирин

Вижте кои са те

Проектът "Фратрия" може бързо да се озове в елита, макар и не с това име. Именно собствениците на новия варненски клуб стоят зад спасението, което очакват в Пирин. Вчера от клуба официално обявиха уволнението на досегашния наставник Иво Тренчев с уточнението, че това е желание на бъдещите инвеститори в клуба. 
 
Официално новият спортно-технически щаб на Пирин ще бъде обявен в четвъртък, но "Мач Телеграф" разкрива, че отборът ще бъде поет от досегашните украински треньори на Фратрия - наставник ще бъде Александър Бабич, а Евхени Гащук и Александър Ловренцов ще му помагат.
 
Във Фратрия остава спортният директор Емануил Луканов, който бе привлечен след уволнението му от Етър. Именно на него се разчита да продължи да развива проекта на аматьорския клуб. Тази зима в Пирин бе привлечен един играч от Фратрия - Данил Полонский, като се очаква да има още движение на футболисти между двата клуба.
Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават

Мартин Камбуров: Пиша 6+ на Локо Пд за есента!

"Ако един ден се върна, ще бъде по моя начин", каза бившият нападател