Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Треньорът на Левски Станислав Генчев засипа със суперлативи Ивелин Попов, който бе принуден да напусне „Герена“ и се присъедини към Ботев (Пловдив).

„Ивелин Попов е пример как един футболист, който обича играта и се раздава, въпреки на преклонната си възраст, може да бъде един от най-добрите футболисти в българското първенство“, посочи Станислав Генчев.

„Аз го убедих да дойде в Ботев Пловдив и това се превърна в един от най-силните им трансфери в последните години. Без него Ботев Пловдив е спечелил само една точка. Без него не могат да преодолеят нито един съперник. И в последния мач се видя, че с едно докосване може да реши мача", допълни Станислав Генчев за Ивелин Попов.

ЦСКА публикува ВИДЕО от стадиона: Най-доброто място за футбол на Балканите!

"Червените" показаха как "шият" тревата

Ботев Пд поднови подготовката си на Коматево

Отборът на Ботев (Пловдив) поднови тренировъчни занимания и от днес „канарчетата“ влизат в лагерен режим на клубната си база, информираха от футболния клуб. 

Крушарски: Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски говори пред медиите след пресконференцията, на която „смърфовете“ официално представиха новия си генерален спонсор.

Локо Пд подписа с нов спонсор

Новото партньорство беше обявено на специална пресконференция в София

Ботев разтрогна с трима

Ботев (Пловдив) се раздели по взаимно съгласие с футболистите Алекса Мараш, Таилсон и Талес да Силва, съобщиха от клуба.

Раздяла на „Армията“

Улаус Скаршем приключи с ЦСКА