Станислав Генчев: Икена няма да е на линия за Локо София

Станислав Генчев: Икена няма да е на линия за Локо София

Треньорът на Левски успокои феновете, че Алекс Колев ще играе в първия мач от първенството

Старши треньорът на Левски Станислав Генчев заяви след края на заниманието на отбора, че Алекс Колев от съображения няма да тренира с тима във вторник и сряда.

„Тъкмо се радвах, че след подготовката няма контузени играчи, но Алекс е с лек здравословен проблем и реших да го предпазя, като не тренира днес и в сряда. Няма за него проблем да е готов за мача срещу Локомотив София в събота“, каза Генчев.

„От новите играчи само нигерийският футболист Клеман Икена може би няма да може да го картотекираме навреме, защото ще пътува до Хърватия, за да уреди документите си, но дори и да го картотекираме, ще пропусне много тренировки и едва ли ще играе в мача срещу Локомотив“, добави треньорът на „сините“.

Генчев заяви, че Сангаре няма да играе с маска в мача срещу Локомотив София.

Френският нападател направи впечатление, че игра с маска по време на контролата срещу Макаби Нетаня, но няма здравословна причина да играе с такава срещу Локомотив София.

ОФИЦИАЛНО: Бреша беше пратен при аматьорите в Италия

Италианската футболна федерация (FIGC) отне професионалния статут на Бреша, който бе изключен от Серия С за сезон 2025/2026 г

Локомотив Пловдив се подсили с национал

Локомотив Пловдив подписа договор с Мартин Атанасов, съобщиха от футболния клуб.

Ботев (Пд) удвои броя продадени абонаментни карти

Те вече са 565

Липенски: Имаме уверение на президента, че всичко ще бъде наред

Наставникът на Берое Пламен Липенски остана доволен от своя отбор при загубата на тима от Стара Загора от Левски с 2:3

Ливърпул вади номера на Жота от употреба

Ливърпул информира, че фланелката с номер 20 в клуба няма да бъде ползвана повече в чест на Диого Жота

Бесният Веласкес: Трябваше да им вкараме поне 5-6 гола

Хулио Веласкес заяви, че Левски е можел да вкара 5-6 гола на Берое в последната си лятна проверка

Рупанов: Нямаме търпение за мачовете

Борислав Рупанов, който отбеляза един от головете за Левски срещу Берое, заяви, че той, както и неговите съотборници очакват официалните мачове с нетърпение.

Беласица привлече сина на Евгени Йорданов

Константин вече е част от петричкия тим

Левски загря за Апоел БШ със зрелищен обрат над Берое на "Герена"(ВИДЕО)

"Сините" преодоляха два гола пасив, за да победят в последната си лятна контрола