Това каза треньорът Станислав Генчев, след като Ботев (Пловдив) загуби с 1:3 от Левски на „Колежа“ в мач от VII кръг на футболната ни efbet Лига.
„Опитвахме да се надиграем с Левски и имаше моменти, в които успявахме. Мачът беше равностоен. Получихме гол в момент, в който останахме с човек по-малко заради оказването на лекарска помощ. След това се разколебахме и получихме втори гол“, посочи Станислав Генчев.
„Благодаря на хората, които ни подкрепят, защото не е лесно от 0:2 да се върнем в мача. След това пропуснахме дузпата, но това е част от играта. Поздравих футболистите в съблекалнята за характера. Не са много отборите, които могат да се върнат в мача от 0:2 срещу Левски. Реакцията след загубата във Враца беше добра“, допълни Станислав Генчев.
„Не ни достигна по малко от всичко – повече напрежение, липса на концентрация. Като желание футболистите показаха, че искат да вкарат гол. Пресирахме противника високо, опитвахме да играем със самочувствие и да изграждаме атаките си. Поздравявам играчите за начина, по който се представиха в тази среща. Задължително трябва да запазим агресията, желанието и самочувствието. Арда е добър отбор и нямаме алтернатива освен трите точки“, каза още Станислав Генчев.




















