Стефан Велев избра Славия

Стефан Велев избра Славия

През зимата полузащитникът тренираше с втородивизионния Септември (Сф)

Славия прибра халфа Сте­фан Велев. Бившият футбо­лист на Берое, Левски и Локо­мотив Пловдив подписа за го­дина и половина с белите и ще подсили средната линия на тима от "Овча купел".

27-годишният Велев за последно игра в грузинския Динамо Тби­лиси, откъдето си тръгна през есента. През зимата полузащитникът тренираше с втородивизионния Септември (София). Той дори се бе раз­брал с бившия вече старши треньор на тима Николай Митов да парафи­ра с клуба. Той обаче е избрал елита.

Велев идва като свободен агент. Почти сигурно халфът ще попадне в групата за гос­туването на Пирин в Благоев­град. Той е изостанал леко с подготовката, но Владимир Иванов Вярва, че може да по­могне с опита си още срещу орлетата, пише „Тема спорт”.

 

 

Рома оглави Серия А (ВИДЕО)

"Вълците" ликуват на "Олимпико" след 2:0 над Удинезе

Живондов: Лудогорец има нужда от спокойствие и освежаване

Не трябва да гледаме Левски

Тунчев: Дисциплина и себераздаване, това им казах

Треньорът на Арда говори след победата над Лудогорец

Героят за Арда: Имахме нужда от тази победа (ВИДЕО)

Андре Шиняшики вкара победния гол за Арда срещу Лудогорец

Арда удари Лудогорец с убийствени контри - 3:2 (ВИДЕО)

"Орлите" с 21 удара и 14 корнера, но без точки от мача

Живко Атанасов: Колективът винаги е на първо място

Бранителят със силен мач в Бистрица

Иван Стоянов: Топката не искаше да влезе (ВИДЕО)

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов говори след загубата на своя тим от Черно море

Илиан Илиев: Когато се влагаш максимално, късметът те покрива (ВИДЕО)

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев говори след трудната победа с 1:0 над ЦСКА 1948 в двубой от 15-ия кръг на efbet Лига

Автогол донесе успеха на Черно море срещу ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Варненци с ценни три точки в Бистрица