Стефанов: БФС и МВР са твърде меки с хулиганите

Стефанов: БФС и МВР са твърде меки с хулиганите

"Убеден съм, че следващият премиер ще бъде спортен човек. Той трябва да има силата и желанието това нещо да се случи"

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов призова за спиране на произвола и ексцесиите по стадионите в българския футбол. Според шефът на най-стария столичен клуб БФС и МВР действат "меко" спрямо хулиганите.

 

"Виждате какво се случи на стадионите в "Надежда" и Каматево. Няма условия, няма достатъчно охрана. Футболният съюз и МВР са твърде меки с хулиганите, които вършат всички тези неща. Сигурен съм, че нито вие, нито ваши близки ще отидат на по-напечен мач, защото там винаги има произвол и ексцесии. С фенове на Левски, ЦСКА, Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив). Крайно време е държавата да вземе мерки. Убеден съм, че следващият премиер ще бъде спортен човек. Той трябва да има силата и желанието това нещо да се случи", заяви Стефанов в сутрешния блок по Тв7.
 

Пуснаха в продажба билетите за финала на Купата на България

Цените са между 20 и 50 лева

Двама от контузените в Левски въртят обиколки

Охене с проблем

Футболен агент разкри заплатата на "червен" трансферен провал

Футболният агент Николай Жейнов разкри каква е точната трансферна сума, която ЦСКА е платил за нападателя Аарон Исека, както и колко е заплатата на белгиеца.

ЦСКА си хареса защитник от Лига 2

Става дума за сенегалеца Донатие Гомис

Деле Али бил на крачка от ЦСКА

Бившият национал на Англия бил предлаган на "червените"

Изненадваща раздяла в Арда

Борислав Цонев с изтичащ договор

Локо (София) и Ботев (Вр) в битка за оцеляване

Трите точки са от еднакво значение и за двата тима

ЦСКА 1948 търси баланс при Иван Стоянов

"Червените" приемат Хебър в Бистрица

Венци Стефанов: ЦСКА трудно ще вземе купата

"Сезонът на Славия е три и половина", заяви собственикът на клуба