Стилиян Петров след загубата: Аз съм дотук

Стилиян Петров след загубата: Аз съм дотук

Бившият капитан на националния ни отбор коментира победата на Георги Иванов на Конгреса на БФС

Стилиян Петров, който е част от екипа на Димитър Бербатов обяви, че е дотук с българския футбол! Той заяви това след края на гласуването по време на изборния Конгрес за нов президент на Българския футболен съюз, на който бе избран Георги Иванов-Гонзо още на първи тур, докато Бербатов и екипът му останаха втори с 181 гласа.

„Господин Иванов си  обяви Изпълкома. Аз оставам до Димитър Бербатов. Всички ние ще видим дали е правилният избор. В последните няколко месеца и дни излязоха упреци към нас, че се виждаме с определени хора. Видя се, че сме истински и си държим на реномето. Стилиян Петров е дотук с българския футбол. Сега ще се занимавам с моите бизнеси“, отсече Стилиян Петров.

 

„Искам да благодаря на целия екип от името на Димитър. Положихме много усилия да създадем тези връзки. България има мъжки сърца, има хора, които искат да търсят нещо различно. Може би в лицето на други ще намерят съименници. От всички резултати последните години. Казах на Димитър и на Марто, че заставам зад тях. Не се получи, пожелавам успех на новия президент. Имам мои клубове и мои планове“, коментира още Петров.

Славия с Георги Петков срещу Септември

Вижте групата на "белите"

В Турция: Спряха правата на 149 съдии, от тях 22 са елитни рефери

Разследването показва, че от 571 лицензирани съдии в професионалните лиги, 371 залагат на мачове

Ясна е програмата на efbet Лига до края на годината

Вижте какво съобщиха от СТК към БФС

Браян Собреро: Имаме качества да се борим за първото място

Халфът беше избран за Играч на кръга

Обявиха наказанието на Светослав Вуцов

За поведението му след Черно море - Левски

България U17 завърши наравно с Швейцария

Европейските квалификации се играят в Словакия

Левски пусна билетите за дербито с ЦСКА

Вижте какво съобщиха „сините“ преди мача на „Васил Левски“

Илиян Филипов надъхва Ботев Пд преди дербито: Оставете всичко на терена – пот, глас, енергия

Финансовият благодетел на Ботев (Пловдив) Илиян Филипов излезе с надъхващо послание

Нанков: Не сме обречени срещу ЦСКА

Анатоли Нанков, легенда на ЦСКА и настоящ треньор на Монтана, очаква с особено настроение двубоя срещу любимия си клуб в неделя