Стоев: Очакваме отговори от дадени състезатели, ще има развитие по въпроса към края на седмицата

Стоев: Очакваме отговори от дадени състезатели, ще има развитие по въпроса към края на седмицата

"Спънките за привличането идват от много места, комплексни са нещата", каза той

"Левски" изпитва сериозни проблеми със зимната си селекция, това разкри треньорът на "сините" Стойчо Стоев. Наставникът обясни, че България не е примамливо място, а клубовете искат милиони евро за един футболист. Именно поради тази причина най-вероятно няма да има нов играч на първата тренировка на "Левски" утре. Все пак Стоев таи надежди до края на седмицата да има развитие около трансферите и "сините' да вземат нови играчи.

 

- Очакваме отговори от дадени състезатели - сподели за вестник "7 дни спорт Стойчо Стоев. - По-скоро ще има повече развитие по въпроса към края на седмицата. Спънките за привличането идват от много места, комплексни са нещата. България не им се струва като мястото за най-добро продължение на кариерата, а и трансферните суми и изискванията им са високи. Тези три неща се събират и оформят голям проблем за "Левски". Тимове искаха трансферни суми, които не са нормални за нашите възможности. Става въпрос за суми над милион евро, а ние не можем да си позволим толкова за един футболист.

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига

Хьогмо преди Ференцварош: Всеки мач е различен, имаме шанс

Старши треньорът на Лудогорец - Пер Матиас Хьогмо, даде традиционната си пресконференция преди двубоя на "орлите" срещу Ференцварош от плейофите в Лига Европа

Хьогмо грабна лопатата, започна да чисти терена на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо се включи в почивстването на терена на "Хювефарма Арена" преди утрешния мач с Ференцварош от плейофите на Лига Европа

Тунчев подписа с ЦСКА до 2029 г.

Един от най-перспективните футболисти на ЦСКА, Алекс Тунчев, подписа дългосрочен контракт с „червените“, който ще го задържи на „Армията“ до лятото на 2029 година.

Ивайло Петков: Късмет е силно казано, няма слаби отбори

Спортният директор на Арда Кърджали Ивайло Петков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави тима срещу Локомотив Пловдив.