Стоичков може да се върне в ЦСКА

Стоичков може да се върне в ЦСКА

Александър Тодоров е поканил Стоичков да се върне на "Армията" и е получил позитивен сигнал, че това може да се случи

Христо Стоичков е изявил готовност да се върне в ЦСКА. Той е споделил това след поредица от разговори с Александър Тодоров, последният от които е бил вчера по обяд. Тодоров е поканил Стоичков да се върне на "Армията" и е получил позитивен сигнал, че това може да се случи. До вчера обаче не бе известно точно на каква позиция Христо може да стане част от ЦСКА. Ясно е обаче, че има и разговори и желание от двете страни това да се случи.


В същото време стана ясно, че Георги Илиев-Майкъла, Венцислав Живков и Георги Павлов приключват с директорския си пре­стой на "Армията". Първите двама бяха изпълнителни директори, а Павлов се водеше шеф на търговския отдел. Той бе на косъм от линч по време на неделния протест на феновете на ЦСКА, които го нападнаха с ре­дица въпроси.

В интерес на истината Майкъла се надява да остане, но шансовете за това са близки до нулата.

Емил Костадинов пък подаде молба за на­пускане преди седмица и едва ли ще бъде възстановен на работа отново. На всички е пределно ясно с какво са свързани престои­те на Костадинов в клуба и само много сил­но лоби може да го върне обратно в ръководството на ЦСКА.

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол

Купа на България: Теглят в четвъртък жребия за четвъртфиналите

Мачовете от този етап на турнира ще се играят в периода 10-12 февруари

Георги Иванов - Гонзо дари сериозна сума за лечението на Любо Пенев

Футболната легенда продължава битката с рака в германска клиника

Капитанът на Ботев (Пловдив) поднови тренировки преди мача със Спартак (Варна)

Тодор Неделев пропусна последните 2 срещи на "жълто-черните" заради контузия

ФИФА удари Ботев Пловдив с нови санкции

Ботев (Пловдив) понесе поредна санкция от страна на ФИФА, информира "Спортал"

Федерер и Агаси ще открият Australian Open 2026

Швейцарската легенда Роджър Федерер и четирикратният шампион Андре Агаси ще участват в първата по рода си церемония по откриването на Откритото първенство на Австралия по тенис, съобщиха организаторите

Лудогорец изгуби полузащитник за четири месеца!

Лудогорец обяви какво е състоянието на трима от своите футболисти

Реал с куп контузени преди Алавес

Само с една победа в последните пет кръга и четири точки изоставане от Барселона, което може да се увеличи до седем утре, Реал ще гостува на Алавес в неделя в мач, който е задължителен за победа, за да спаси сезона, но и за да може Шаби Алонсо да остане на пейката

Ивайло Петев: Лудогорец ще пребори Левски за титлата

Бившият треньор на Лудогорец е убеден, че "орлите" ще станат шампиони