Стоилов: Да дават купата на този смешен отбор Лудогорец и да приключваме (ВИДЕО)

Стоилов: Да дават купата на този смешен отбор Лудогорец и да приключваме (ВИДЕО)

Главният мениджър бе бесен от съдийството в мача с Ботев

 Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов бе бесен от съдийството на Волен Чинков след равенството на "червените" с Ботев Пловдив (1:1). Той обвини БФС и Лудогорец, използвайки остри думи срещу родната централа и тима от Разград.

Ето какво каза Стоилов:

"Вече виждам нов прийом в борбата срещу ЦСКА от страна на БФС и съдийският отбор Лудогорец. Почваме от 0:1. Днешната дузпа само съдията я видя. Десет минути по-късно за задържане на Манолев в наказателното поле няма дузпа. На нас от началото на сезона 6-7 дузпи не са ни отсъдили. В Разград бе същото. 

Това премина всякакви граници. Направо да дават купата на този смешен отбор Лудогорец и да приключваме този цирк български футбол. Всички трябва да се измитат от БФС.

Ние сме виновни за проспаното първо полувреме, но след това Ботев нямат удар във вратата. Нас ни ощетяват постоянно. Не искам да коментирам Любослав Пенев.", заяви Стоилов. 


Кирил Домусчиев: Всичко това ще се помни още поне 100 години!

„Успех, Лудогорец и смело напред!“

Ботев (Пловдив) продаде 800 абонаментни карти

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

Легендите на Лудогорец със зрелищно 2:2 (ВИДЕО)

Шоу за 80-годишния юбилей на шампионите

Лудогорец отпразнува 80-годишнината си с мач на легендите и голямо шоу (ВИДЕО)

Спектакълът включваше концерт и нова песен за шампионите

Десподов: Лудогорец остава в сърцето ми

"Животът ме научи на едно нещо – никога не казвай никога"

Кошмар за защитник на Локо Пд, аут е за нови 6 месеца

Калоян Костов е със скъсана предна кръстна връзка и ще се подложи на операция

Вижте кои ветерани играят за юбилея на Лудогорец

Двубоят стартира в 18:00 часа

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина