Стойчо Младенов: Победим ли Литекс, ние ще бъдем шампиони (видео)

Стойчо Младенов: Победим ли Литекс, ние ще бъдем шампиони (видео)

Относно селекцията на тима, наставникът на ЦСКА призна, че има набелязани и българи, и чужденци

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов е на мнение, че ако отборът му постигне успех в предстоящия мач срещу Литекс, ще бъде шампион, предаде репортер на Novsport.com. Старши треньорът на ЦСКА говори за проблемите, които има тима по отношение на контузените футболисти, и сподели очакванията си за мачовете на ЦСКА до края на сезона - срещу Литекс и Лудогорец.

По отношение на своето наказание, Стойчо Младенов заяви: "”Аз се чудя дали изобщо да коментирам тази тема. След като всички видяха и казаха, че наистина сме ощетени в този мач, нямаше проблем, аз като го казах – стана голям проблем. Всички видяха, че Миньор (Перник) излязоха с юноши срещу Лудогорец, всички говореха и го пишеха, аз като го казах – стана голям проблем”.

Наставникът на „армейците” заяви, че предпочита да не коментира другите отбори и собственици: „Гледам си моята работа”.

”Антон Карачанаков отпада до края на шампионата. Петър Стоянов също. Апостол Попов ще бъде опериран. По всяка вероятност Крачунов също ще мине под ножа”, призна Стойчо Младенов, а по отношение на състоянието на Румен Трифонов заяви, че то се подобрява.

”Остават ни два мача, които трябва да удържим тази позиция и бъдете сигурни, че това ще го направим”, продължи Младенов.

Той също така заяви, че положителните неща, които отборът му е показал в мача срещу Миньор, са били малко, но допълни: „Този мач не може да даде оценката за това, което момчетата свършиха”.

Относно публиката на „армейците”, Младенов коментира: „Във всички тия мачове публиката ни помагаше и беше най-важният 12-ти играч”.

”Бъдете сигурни, че ще изорем тревата, но шампиони трябва да станем”, продължи Младенов и също така заяви, че близките месец-два ще бъдат показателни за това дали нещо голямо ще стане в ЦСКА или не.

”Вярвайте, че победим ли Литекс, ние ще бъдем шампиони”, отсече екзекуторът на Ливърпул.

Запитан дали би бил сред привържениците на тима по време на мача между ЦСКА и Литекс, Младенов призна: „Голямо ми е желанието да бъда между тях. Но мисля, че тук ще бъда по-полезен. Колкото по-близо до пейката, толкова по-добре”.

Относно евентуалните трансфери, които ще бъдат направени в ЦСКА през лятото, наставникът на тима от Българска армия” заяви: „Набелязали сме футболисти, собствениците са запознати с моите виждания, всичко е въпрос на време, разговори и много други неща". Младенов призна, че има набелязани и българи, и чужденци.

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали