Стойчо Младенов: Вече колко години неудачно управление в ЦСКА

Стойчо Младенов: Вече колко години неудачно управление в ЦСКА

„Все се търсят оправдания, че не сме шампиони“

Легендарният футболист и треньор на ЦСКА Стойчо Младенов разкритикува остро клубното ръководство за случващото се в лагера на „червените“.

Той напусна треньорския пост на „Армията“ преди точно две години, несъгласен най-вече с трансферната политика.

„Нищо не се е променило. Вижте колко години неудачно управление. Повтарят се едни и същи грешки. Трансферната политика, поне в България, се управлява от един човек и това не е треньорът или спортният директор“, констатира Екзекутора на Ливърпул в подкаста „Шампионски игри“ с водещ Йордан Георгиев.

„От няколко години се говори за този стадион, но покрай това нещо не трябваше ли поне веднъж да станем шампиони? За мен е много важно ЦСКА да е шампион, ама много важно. Колко години вече не сме? Все търсим оправдания – ще строим стадион, Лудогорец имали много пари, ние не можем да ги стигнем“, добави Младенов.

Фратрия обяви раздяла с двама

Ерик Манолков и Стелиян Добрев вече не са част от отбора

Разкриха приоритета в селекцията на Левски

"Сините" искат да вземат нов нападател

Новият в ЦСКА пристига като свободен агент

Договорът на Алехандро Пиедраита е изтекъл

Локо Пловдив с коварно препятствие за Купата

"Смърфовете" приемат Монтана

Добруджа или Ботев Враца ще продължи напред за Купата?

Срещата е днес от 13:00 часа

Величков даде висока оценка на Христо Янев

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков даде висока оценка на работата на Христо Янев след победата с 2:1 над Локомотив (София) в осминафинал за Купата на България.

Генчев: Направихме подаръци за двата гола

Старши треньорът на Локомотив София Станислав Генчев изрази разочарование от грешките в защита, довели до отпадането на отбора от Купата на България.

ЦСКА отпразнува победата над Локо Сф с трансфер

ЦСКА официално обяви привличането на колумбийския флангови футболист Алехандро Пиедраита, малко след победата над Локомотив София за Купата.

Спорове в Мали заради липсата на Сангаре

Липсата на повиквателна за футболиста на Левски Мустафа Сангаре за националния отбор на Мали предизвика оживени дискусии сред местните фенове.