Странният случай на нов в Левски

Странният случай на нов в Левски

Никола Серафимов е извън групата в пореден мач

На 15 август Левски представи поредно попълнение – централният защитник Никола Серафимов. Националът на Северна Македония парафира със сините до лятото на 2028-а. 6 дни по-късно бранителят бе на резервната скамейка в първия мач от плейофите за същинската фаза на Лигата на конференциите срещу АЗ Алкмаар (0:2) на националния стадион. 26-годишният футболист обаче така и не се появи в игра. След това попадна и в групата за реванша срещу нидерландците, бе в нея и при домакинското 2:1 над ЦСКА 1948 точно преди септемврийската пауза в първенството. На 4 септември Серафимов игра цял мач за Северна Македония при 1:2 от Саудитска Арабия в контрола, а 3 дни по-късно бе резерва при 5:0 над Лихтенщайн в световна квалификация.

След завръщането на „Герена“ обаче сякаш нещо се случи. И той така и не намира място в списъка за мачовете. Изпадна от групата и за снощното гостуване на Локо Пд. Явно треньорът на Левски Хулио Веласкес не иска да има повече централни защитници в нея освен титулярите Димитров и Макун, защото левият бек Цунами може да бъде ползван в тази зона. Странно е обаче ново попълнение да не намира място дори на пейката…/ "Тема спорт".

В следващия си мач Левски гостува на Ботев Пловдив. "Сините" са фаворити в двубоя на "Колежа", според букмейкъра Palms Bet, с шанс за победа от 60.2%. Тези на "канарчетата" са 18.2%, а възможността за равенство - 27.8%. 

Локомотив (София) подкрепи Спас Делев

„На 36 години Спас Делев може би е по-добър от всякога“, пишат от клуба

8888.bg и „Феникс на доброто“ с коледен жест към децата от ЦНСТ и ДСХ „Сем. д-р Калинкови“ – Самоков

Дарението включва основни храни от първа необходимост, подбрани с грижа за ежедневните нужди на децата

Добруджа остана без треньор в последния ден на 2025 година

Новакът в efbet Лига Добруджа официално се раздели по взаимно съгласие със старши треньора Атанас Атанасов.

Феновете на Левски избраха шедьовър на Майкон за гол на годината (ВИДЕО)

Вижте го на видеото

Лудогорец картотекира Дуа за Лига Европа

Лудогорец ще направи поне една промяна в картотеките на УЕФА за участието в Лига Европа.

Агентът на Марин Петков бил в София

Агентът на Марин Петков - Едуардо Мариньо, е бил наскоро в София. Мениджърът е провел среща с играча.